Zlínsko – Hulín 1:1 (kon.) | Petřkovice – Líšeň 0:1 (kon.) | D. Benešov – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Hlučín – Uh. Brod 3:1 (kon.) | Hodonín – Uničov 1:4 (kon.) | Kroměříž – Rýmařov 4:1 (kon.)
Vel. Meziříčí – Vrchovina 1:2 (kon.) | Vyškov – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
FC Dolní Benešov
2:0 (2:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 10.11.2018, 14:00Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

To je odemne dnes již vše, přejí vám hezky zbytek dne. (15:55:25)

Domácí porazili hosty z Frýdku-Místku 2:0, do dvoubrankového vedení se domácí dokázali dostat již v první půli, po celý zápas byli daleko lepší a zaslouženě tak dne berou všechny tři body!

90+3

90+2
    Hosté docílili branky, ovšem zakončující hráč byl v ofsajdu!

90+2
    Hosté budou mít z přímého kopu asi poslední šanci na zkorigování výsledku.

90
    Domácí budou vhazovat v blízkosti své branky.

87
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Labuda, přichází Skroch.

87
    Hostující Literák v ofsajdu!

86
    Hostující Smékal zamířil vysoko nad domácí bránu.

85
    Další přímák pro hosty asi ze sedmnácti metrů!

84
    Žlutou kartu dostává Labuda (FC Dolní Benešov).

83
    Žlutou kartu dostává Romaněnko (FC Dolní Benešov).

83
    Z rohu hlavičkoval Gomola mimo tři tyče.

82
    Hosté budou mít k dispozici roh.

81
    Hostům zbývá na zdramatizování utkání už jenom devět minut, zatím nedokázali ohrozit domácí branku.

80
    Hosté měli roh, který skončil jen v Bolkově náruči.

79
    Domácí Labuda z přímáku dobře trefil míč k tyčí, ovšem Mrozek stačil míč vyškrábnout mimo branku.

78
    Domácí teď budou mít nadějný přímý kop asi z dvaceti metrů.

Viktor Polok

Branky: 16. Rubý, 17. Labuda

Karty:   24. Haas (DBE), 42. Gebauer (DBE), 59. Moravec (DBE), 83. Romaněnko (DBE), 84. Labuda (DBE) – 29. Literák (FRM), 41. Hruška (FRM), 49. Kutáč (FRM)

FC Dolní Benešov: Bolek – Býma (57.Ronec), Romaněnko, Ruby, Moravec (C), Gebauer, Labuda (87.Skroch), Haas, Strakoš, Karčmář, Řezníček (46.Pecuch)
    Náhradníci: Chvěja – Večeřek, Ronec, Skroch, Pecuch

FK Frýdek-Místek: Mrozek – Švrček, Ciesarík, Literák (C), Strnad, Mrkvička (52.Gomola), Varadi, Dendis, Hruška (67.Smékal), Kutáč,Bialek (73.Střižík)
    Náhradníci: Majer – Farský, Vokoun, Smékal, Gomola, Střižík

Rozhodčí: Dorušák – Běhal, Kolář