New Jersey – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 5:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 1:2 (kon.)
Buffalo – Tampa 2:1 (kon.) | Detroit – Arizona 6:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:5 (kon.)
Edmonton – Montreal 6:2 (kon.) | Los Angeles – Toronto 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 5:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Florida Panthers
Středa 14.11.2018, 01:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

33:02
    Domácí prováhali nejlepší okamžik na střelu, přišli o puk a Hoffman se už hnal na branku. Ivan Provorov musel sáhnout k faulu a po zásluze dostal dvě minuty za podrážení.

27:39
    Smutnit však nemusí, neboť celá akce skončila faulem Ivana Provorova a ten dostal dvě minuty za podrážení.

23:33
    Přesilovka pro Floridu, dvě minuty za hákování dostal Sean Couturier.

15:53
    Je tu první vyloučení utkání, přesilovku si zahraje domácí Philadelphia. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Frank Vatrano.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 44. Voráček (Lindblom, Couturier) – 29. Ekblad (Vatrano, Hoffman), 38. Dadonov (Barkov)

Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Hägg, Provorov, Folin, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, Weise – Aube-Kubel, Lehterä, Laughton.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad (A), Matheson, Petrovic, Yandle, Weegar, Kiselevič – Hoffman, Barkov (C), Dadonov – Vatrano, Trocheck, Huberdeau (A) – Bjugstad, McCann, Malgin – Brouwer, Lammikko, Sceviour.

Rozhodčí: O'Halloran, Peel – Cormier, Shewchyk

Diváci: 19 147