Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
Anaheim Ducks
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 17.11.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:54:09)

Dnešní utkání sledovalo ďábelských 16 666 diváků.

1. Morgan RIELLY (TOR) 1 + 0
    2. Ryan GETZLAF (ANA) 0 + 0
    3. Rickard RAKELL (ANA) 0 + 0

Československá stopa v utkání:

Ondřej KAŠE (ANA) 0+0 4 střely, čas na ledě 14:00.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Anaheim: 39

Toronto: 35.

Pro Anaheim je prohra krutá, domácí se proti favorizovanému Torontu vzepjali k velkému výkonu, zejména ve třetí třetině, ale i v prodloužení, kdy nebyli daleko od rozhodujícího druhého gólu. Nicméně prodloužení je velmi ošidné a stačila malá chybička a soupeře trestal. V sestavě Ducks odvedl skvělou práci Ondřej Kaše, který nebodoval, ale společně s Getzlafem byl postrachem defenziva Maple Leafs.

63:17 Morgan RIELLY - 1:2

63:17
    Toronto právě vstřelilo branku!
    John Tavares (Toronto) ztratil puk v útočném pásmu, pak se ale fantasticky vrátil a svou chybu napravil, když obral o puk protihráče. Tím vzniklo přečíslení Toronta, kdy unikl dopředu Marner a MORGAN RIELLY. Mitchell Marner zavezl puk po pravé straně do útočného pásma, našel volného Riellyho, který vypálil z voleje a prostřelil Gibsona. Asistence: Mitchell Marner.

62:50
    Toronto s pukem na holi, hosté se dostávají do třetiny Anaheimu.

62:38
    Garret Sparks (Toronto) opět výtečný, tentokrát po parádním průniku Pontuse Åberga.

62:20
    Slabou střelu Silfverberga, z levé strany, Sparks v pohodě vyráží.

61:45
    John Gibson (Anaheim) pod tlakem po střele Tavarese, ale domácí tlak přečkali, oba týmy střídají.

60:55
    Ondřej Kaše (Anaheim) dostal puk od Lindholma, vyčkával se střelou, nakonec vypálil z mezikruží, ale pouze do Sparkse.

60:35
    Na druhé straně zkouší vystřelit Ryan Getzlaf, který ale byl nakonec zablokován.

60:15
    V první šanci hosté, Gibson ale nyní svůj tým podržel.

60:01

Co bylo patrné po druhé třetině se naplnilo, utkání dospělo do prodloužení. Třetí třetina patřila domácím, kteří byli mnohem nebezpečnější a nebyli daleko od vedoucího gólu. V brance Maple Leafs ale čaruje Garret Sparks, bude tomu tak i v prodloužení?

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Dvojice Getzlaf, O. Kaše je nejnebezpečnější v sestavě Anaheimu, Toronto ale drží nad vodou výborný Sparks.

59:20
    Ale Anaheimu se daří dostat puk ze třetiny.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, hosté ve třech zkouší zaútočit.

58:15
    Toronto s pukem ve vlastní třetině, je patrné, že nyní již ani jedno z mužstev nechce udělat chybu a moc se neútočí.

57:10
    Toronto pod tlakem při rozehrávce, dobrý pohyb domácích hráčů.

56:50
    Zakázané uvolnění odpískáno Anaheimu a jak vidno, zápas pomalu, ale jistě, spěje do prodloužení.

55:53

55:26
    Nick Ritchie (Anaheim) skončil v brance Toronta, předtím ale lapil puk Sparks, hra přerušena.

55:02
    Ryan Kesler (Anaheim) se zády k brance zkoušel prosadit a bekhendem zasunout puk do branky, Sparks vyráží.

54:43
    Po střele Montoura přerušuje Sparks hru, je třeba ale pochválit bránící čtveřici Toronta, která měla velmi dobrý pohyb.

54:25
    Anaheim získává útočné pásmo, ale zatím bránící čtveřice Toronta odvádí velmi dobrou práci.

53:53
    Anaheim bude mít první přesilovou hru v zápase, všemu předcházela parádní akce Kašeho, který zpoza branky vyzval Getzlafa, jemuž ale Zajcev v poslední chvíli nadzvedl hokejku. Následně Kapanen vyhazuje puk do hlediště a dostává dvě minuty.

53:30
    Toronto vyhrává vhazování ve vlastní třetině a dostává puk ze třetiny.

52:59
    Anaheim se dostává do útočného pásma, ale jen na okamžik, hosté vyhazují puk.

51:29
    Oba týmy střídají, Toronto rozehrává zpoza vlastní branky.

50:11
    Je tu Connor Brown (Toronto) a jeho dravý průnik, Gibson vyráží.

49:40
    Toronto nyní pod tlakem při vlastní rozehrávce a na ledě je to znát.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:18
    Anaheim je zatím nebezpečnější, domácí by si vedoucí gól rozhodně zasloužili.

48:01
    Ondřej Kaše (Anaheim) měl na holi vedoucí gól, ale z mezikruží netrefuje odkrytou branku Toronta, vše díky fantastickému zákroku Gardinera, který zastoupil Sparkse na brankové čáře.

47:15
    Nyní je to hra nahoru, dolů, ve třetí třetině sledujeme zatím nejhezčí hokej, kterému schází již jen ty góly.

46:50
    Connor Brown (Toronto) nabral rychlost a z vlastní třetiny se dostal až do útočného pásma, tam byl ale osamocen.

45:08
    Ryan Getzlaf (Anaheim) nahazuje z pravé strany na branku Toronta, tam číhá Rakell, ale ten nedokázal puk usměrnit.

44:10
    Anaheim získal krátce útočné pásmo, Torontu se ale podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

43:35
    Hampus Lindholm (Anaheim) nahazuje puk do útočného pásma, hrají ale hosté.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!
    42:30 Ondřej Kaše (Anaheim) a jeho dobrá práce zejména na brankovišti

42:30
    Ondřej Kaše (Anaheim) dvakrát v akci, nejprve se dostal ke střele z pravé strany, následně i k odraženému puku, díky svému důrazu na brankovišti, ale s velkým štěstím zůstal puk pod Sparksem.

42:10
    Jake Gardiner (Toronto) přejel útočnou modrou příliš brzy, je pískán ofsajd.
    41:16 John Tavares (Toronto) trefuje tyč

41:16
    Velká šance hostů, John Tavares (Toronto) se, i přes snahu bránícího Montoura, dokázal dostat k puku a lehce ho přistrčit před brankou Anaheimu, ale puk končí na tyči!

40:32
    Jakob Silfverberg (Anaheim) hned po vyhraném vhazování pálí od modré, z pravé strany, prověřil Sparkse, který přerušuje hru.

40:01

Další třetina začne přibližně v 5:57.

Druhou třetinu vyhráli domácí, kteří hned dvakrát dokázali v této části hry ubránit vlastní oslabení a nakonec, díky gólu Pontusa Åberga v závěru třetiny i tuto část vyhrát. Do třetí třetiny půjdou oba týmy za nerozhodného stavu a vzhledem k tomu, co zatím vidíme za hokej, dá se očekávat, že zápas dospěje až do prodloužení.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:26
    Toronto v útočném pásmu, ale Kadri ho na pravé straně nakonec neudržel.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.
    38:35 Pontus ÅBERG - 1:1

38:35
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok domácích končí gólem! Nick Ritchie poslal z levé strany přesnou a hlavně dostatečně prudkou přihrávku, PONTUS ÅBERG na pravé straně vypálil z voleje a prostřelil přesouvajícího se Sparkse. Asistence: Nick Ritchie a Adam Henrique.

37:50
    Po střele Petterssona, od modré, z levé strany, přerušuje Sparks hru.

37:45
    Anaheim udržel útočné pásmo, na ledě opět lajna s Ondřejem Kašem.

36:55
    Na druhé straně zahrozil aktivní Kasperi Kapanen (Toronto), který se znovu dokázal individuálně dostat do zakončení, John Gibson snad pravým ramenem vytěsnil tuto střelu mimo branku.

36:43
    Jakob Silfverberg (Anaheim) napřáhl od modré, vypálil, ale trefil jen bránící hráče před brankou Sparkse.

36:05
    Po levé straně se nyní domácí dostali do útočného pásma.

35:38
    Probíhá poslední pětiminutovka druhé třetiny, stále čekáme na další gól nebo alespoň šanci.

34:58
    A hned po skvěle zvládnutém oslabení se Anaheim vrhl do útoku, po nahození od modré ukryl puk Sparks, hra přerušena.

34:40
    Toronto při vlastní přesilové hře neohrozilo branku Anaheimu.

34:28

33:58
    Zatím velmi dobře sehrané oslabení z pohledu Anaheimu.

33:23
    Hampus Lindholm (Anaheim) dokázal poslat puk ze třetiny, Torontu se zatím v této přesilové hře nedaří získat pásmo.

32:59
    Brandon Montour (Anaheim) odpaluje kotouč z vlastního pásma.

32:38
    Po vyhraném vhazování pálí vedle branky Anaheimu Tyler Ennis.

32:28
    Další přesilová hra Toronta, za držení odchází na dvě minuty na trestnou lavici Josh Manson.

31:45
    Kasperi Kapanen (Toronto) opět v akci, tentokrát v roli zakončujícího hráče, jeho pokus z mezikruží ale končí na zadním plexi.

31:16
    Zajímavá nabídka Kapanena před branku Anaheimu, tam ale Kadri nebyl, takže domácí mohou rozehrát.

30:59
    Pär Lindholm (Toronto) zavezl puk za branku Anaheimu, kde ale hrají domácí.

30:20
    Domácím se nyní povedlo snad vůbec poprvé v zápase trochu rozebrat obranu Toronta, Pontus Åberg vyčkával u branky na přihrávku Getzlafa, který ale místo toho poslal puk na Sparkse, ten chytá a přerušuje hru.

30:00
    Je za námi první polovina utkání, v němž není k vidění v podstatě nic, žádné šance nebo nějaká přehlídka gólů...

29:36
    Hampus Lindholm (Anaheim) to zkouší z levé strany, od modré, ale trefuje pouze Sparkse.

29:10
    Kiefer Sherwood (Anaheim) nyní mohl pálit z mezikruží, ale střela z voleje mu vůbec nesedla.

28:44
    Dlouhá rozehrávka Anaheimu, nicméně také nepřesná, takže puku se zmocnili hosté.

27:32
    Kasperi Kapanen (Toronto) si nabruslil do zakončení, ale trefil jen dobře postaveného Gibsona.

27:00
    Anaheim s pukem ve středním pásmu, ale na modré stojí bílomodrá hradba hráčů Toronta.

25:50
    Toronto zůstalo i po skončení přesilové hry před Gibsonem, ale byla to taková platonická převaha, bez šancí.

25:41

25:23
    Přesilová hra Toronta pomalu končí a zatím toho hosté moc nepředvedli.

24:10
    Toronto je ale zpět ve třetině Anaheimu, dělovka Marleaua od modré nepřesná.

23:58
    Anaheim začíná dobře, vyhozením puku z vlastní třetiny.

23:41
    První přesilovou hru si zahrají hosté, Andy Welinski (Anaheim) hákoval a dostává dvě minuty.

23:03
    Rickard Rakell (Anaheim) dostal přihrávku od Pontuse Åberga z levé strany, v prostoru před brankou Toronta se dostal k teči, ale Sparks byl pozorný.

22:20
    Ve třech šli nyní domácí do útoku, Ondřej Kaše ale neuspěl na pravém křídle, kde přišel o puk.

21:40
    Connor Brown (Toronto) upadl u pravého mantinelu, ve třetině Anaheimu, domácí mohou dostat puk ze třetiny.

21:12
    Toronto se dostává přes střední pásmo, ve třetině Ducks ale hrají domácí.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:05.

Je za námi první třetina, v níž hosté potvrzují dobrou formu. Anaheim byl po celou dobu viditelně horším mužstvem, s výjimkou posledních zhruba tří minut první dvacetiminutovky, kdy se domácím podařilo dostat Toronto alespoň trochu pod tlak. Nicméně koncovka je zatím v podání Anaheimu žalostná... Toronto si vypracovalo hned v první minutě šanci, kterou Kadri nevyužil. Mrzet ho to ale nemuselo, protože v šesté minutě, i jeho zásluhou, šlo Toronto do vedení, když se prosadil Marleau.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:25
    Kiefer Sherwood (Anaheim) jde do souboje za branku Sparkse, propadl a hosté rozehrávají.

19:00
    Poslední minuta první třetiny, Anaheim stále v útočném pásmu.

18:13
    Garret Sparks (Toronto) má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho pravici.

18:05
    Anaheim opět v útočném pásmu, Toronto se nyní brání.

17:08
    Elitní formace Ducks s Getzlafem nyní v útočném pásmu Toronta, střela Getzlafa z levé strany nepřesná.

16:45
    Vhazování po levici Gibsona, puk získávají hosté, kteří hned od modré nahazují na branku.

16:18
    Morgan Rielly (Toronto) pálí z levé strany, od modré, puk ale zablokoval bránící hráč Anaheimu.

15:45
    Ondřej Kaše (Anaheim) spěchá za nahozeným pukem, ale je v útočném pásmu úplně sám, tedy bez šance.

15:10
    Toronto v útočném pásmu, Anaheimu se ale daří vzápětí dostat puk ze třetiny.

14:40
    Nahozený puk Kossily z levé strany, Sparks vyráží a hraje Toronto.

13:50
    Ze strany Anaheimu je to zatím rozpačitý výkon, domácí mají opět velké starosti s přechodem do útoku.

13:10
    Ryan Getzlaf (Anaheim) zaváží puk do útočného pásma, hned za modrou ale o něj přichází.

12:30
    Jake Gardiner (Toronto) dvakrát pálil a pokaždé netrefil branku Anaheimu, lajna Kašeho poté odchází střídat.

11:40
    Znovu je to třetí lajna Ondřeje Kaše, která dokáže sevřít Toronto.

11:20
    Vhazování po levici Sparkse (Toronto), hosté získali puk, ale nepřešli přes střední pásmo.

10:05
    Chybu Toronta chtěli potrestat domácí, Ryan Getzlaf zavezl puk do útočného pásma, přihrál, to ale bylo vše ze strany Ducks.

09:25
    Zablokovaný pokus Ožiganova od modré, Anaheimu se povedlo dostat puk ze třetiny.

09:02
    Jakob Silfverberg (Anaheim) se snažil zachytit puk za brankou Toronta, ale to se mu nepovedlo, hrají hosté.

08:30
    Hra se nyní trochu více kouskuje, to je škoda, protože v úvodu zápasu měla hra spád a hrál se pohledný hokej.

07:45
    Vhazování po pravici Sparkse, puk získávají hosté, kteří jsou ale hned pod tlakem při rozehrávce.

07:19
    Po střele Montoura zasahuje Garret Sparks (Toronto), který raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

06:55
    Ondřej Kaše (Anaheim) netrefuje branku, ale jeho třetí útok nyní dokáže udržet útočné pásmo.

06:27
    Toronto opět v útočném pásmu, Anaheim stále výrazně pasivnější.
    05:42 Patrick MARLEAU - 0:1

05:42
    Hosté vyhráli vhazování po pravici Gibsona, Jake Gardiner poslal z levé strany puk před branku, kde se od brusle PATRICKA MARLEAUA odráží do branky Anaheimu. Asistence: Jake Gardiner a Nazem Kadri.

05:05
    Toronto zatím mnohem lépe zvládá přechod přes střední pásmo, proto jsou hosté zatím nebezpečnější.

04:15
    Jacob Larsson (Anaheim) získal puk a zkoušel ho zavést do třetiny soupeře, po levé straně, ale byl odstaven od puku.

03:30
    Andy Welinski (Anaheim) nahazuje puk za branku Toronta, pak ale hrají pouze hosté.

03:08
    John Gibson (Anaheim) zastavuje za svou brankou nahozený puk soupeře, domácí rozehrávají.

02:18
    Ondřej Kaše (Anaheim) se pokusil po pravé straně proniknout do třetiny Toronta, ale je pískán ofsajd.

02:02
    Toronto drží útočné pásmo, po vyhraném vhazování.

01:35
    Nakonec je z toho icing Anaheimu, vhazovat se bude před Gibsonem.

01:15
    Toronto se znovu žene do útoku, Gibson pomáhá své obraně, Anaheim ale zůstává ve své třetině.

00:35
    John Gibson (Anaheim) si hned v první minutě připisuje důležitý zákrok proti Kadrimu, který si sjel z levé strany před branku a vystřelil bekhendem.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Montour, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Welinski, M. Pettersson – Åberg, Getzlaf, Rakell – Silfverberg, Kesler, Cogliano – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Sherwood, Kossila, Gibbons.

Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Hainsey, Rielly, N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares, Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.

Rozhodčí: Sutherland, Anderson – Galloway, Kovachik.

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.

Československá stopa v utkání

Ondřej Kaše (ANA)
    Andrej Šustr (ANA)

Martin Marinčin (TOR)

Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky utkaly celkem třikrát a pokaždé zvítězilo Toronto. Anaheim tak proti Maple Leafs loni nezískal ani bod a svému soupeři tak má rozhodně co vracet.

To hosté z Toronta jsou na tom ve Východní konferenci mnohem lépe. Zatím okupují druhou příčku a jsou v těsném závěsu za první Tampou. Třináctkrát dokázali vyhrát a z ledu jako poražený tým odešli celkem šestkrát. Torontští nyní mají za sebou dvě výhry z Los Angeles (5:1) a ze San Jose (5:3). Z dalšího venkovního utkání se pokusí získat další vítězství, aby svou sbírku rozšířili na tři zápasy v řadě. Hostům budou chybět Nathan Horton, Auston Matthews a William Nylander.

Nejproduktivnější hráči

Mitchell Marner – 25 bodů (6+19)
    Morgan Rielly – 24 bodů (8+16)
    John Tavares – 23 bodů (12+11)

Domácí Kačeři z Anaheimu jsou v Západní konferenci na jedenáctém místě se ziskem devatenácti bodů. Na své konto si připsali osm výher a dvanáct proher. Naposledy se jim nedařilo na ledě Vegas Golden Knights, kde nevsítili ani gól a prohráli 0:5 z jejich pohledu. Nyní budou hrát opět doma a před svými diváky by tak rádi zase naplno bodovali. Ovšem proti kanadskému Torontu je nic jednoduchého nečeká. Co se týče marodky Anaheimu, tak ta je velmi rozsáhlá. Do utkání by neměli stále zasáhnout Patrick Eaves, Cam Fowler, Korbinian Holzer, Corey Perry a Carter Rowney.

Rickard Rakell – 13 bodů (3+10)
    Ryan Getzlaf – 12 bodů (4+8)
    Jakob Silfverberg – 10 bodů (5+5)

Hezké sobotní brzké ráno přeji všem příznivcům toho nejlepšího hokeje. Na programu je opět zámořská NHL a s ní další zápasy a my budeme prostřednictvím tohoto textového online přenosu sledovat duel mezi týmy Anaheim Ducks a Toronto Maple Leafs.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 39. Åberg (N. Ritchie, Henrique) – 6. Marleau (Gardiner, Kadri), 64. Rielly (Marner)

Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Hainsey, Rielly, N. Zajcev, Gardiner, Dermott, Ožiganov – Marner, Tavares, Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.

Rozhodčí: Sutherland, Anderson – Galloway, Kovachik

Diváci: 16 666