Vladivostok – Minsk 5:1 (kon.) | Kunlun – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:2 (0:1 po s.n.)
Riga – Omsk 3:0 (kon.) | Slovan – Viťaz 2:3 (kon.)
konec
Admiral Vladivostok
5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Pátek 23.11.2018, 10:00 • Fetisov Arena • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:26:11)
   
  Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 4656 diváků!
   
  Československá stopa v utkání

  Vojtěch Polák (VLD) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:24
  Karel Kubát (VLD) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:28
   
  Střely na branku: 29 – 18
   
  Je konec! Admiral Vladivostok zvládl dnešní utkání s velkým přehledem a poráží Dinamo Minsk vysoko 5:1! Ve třetí části si už domácí hokejisté s přehledem hlídali svůj náskok a skvěle bránili od červené čáry. Vladivostoku se navíc podařilo přidat pátou branku, kterou vsítil Gleb Zajcev! Dinamo Minsk dnes pouze potvrdilo své trápení!
   
  Konec zápasu.
   
  59:35
  Vasilij Strelcov našel Vichareva, který projel do útočného pásma, nicméně v mezikruží už nedostal prostor ani čas k zakončení.
   
  59:08
  Kirill Gotovec dostal přihrávku do útočného pásma, jenže za brankou Vladivostoku si posunul kotouč daleko před sebe a nechal se o něj obrat.
   
  58:27
  Konstantin Glazačev se natahoval po přihrávce do útočného pásma, jenže ke zpracování mu scházely dva kroky.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
   
  57:41
  Ivan Miščenko dostal prostor na pravé straně, projel s pukem do útočného pásma, ale z ostrého úhlu nedokázal zamířit mezi tři tyče.
   
  57:10
  Alexandr Mereskin uspěl v souboji v obranném pásmu a bekhendem vyhodil kotouč do středního pásma. Domácí už nikam nespěchají.
   
  56:34
  Dinamo se probilo do útočného pásma, nicméně nikdo v dresu hostujícího celku se nedostal ke střele.
  55:50 Gleb ZAJCEV - 5:1
   
  55:50
  Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
  Vladivostok přidává ještě pátou branku! Domácí se nastěhovali do útočného pásma. Kotouč nakonec propadl mezi kruhy a GLEB ZAJCEV jej bekhendem uklidil pod břevno! Asistence: Sergej Koňkov, Karel Kubát.
   
  55:10
  Ivan Miščenko podržel puk za vlastní brankou a počkal na střídání svých spoluhráčů. Domácí příznivci si dnešní duel užívají.
   
  54:45
  Domácí celek už dnešní duel pouze dohrává. Hráči domácího Admiralu si jsou vědomi svého vedení a s přehledem nepouštějí soupeře ke střelám.
   
  54:12
  Andrej Stěpanov se po pravé straně dral do útočného pásma, nicméně obránce Stěpan Zacharčuk mu ve středním pásmu vystavil stopku.

  Tomáš Kubečka

  Branky a nahrávky: 19. Mereskin (Ďjakov, Glazačev), 24. V. Strelcov (A. Strelcov, Černikov), 27. Černikov (K. Voronin, Karmaškov), 29. V. Polák (Tatalin, Koňkov), 56. Zajcev (Koňkov, Kubát) – 19. Bujnickij (D. Osipov, Wiercioch)


  Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – S. Zacharčuk, Ugolnikov, Kozlovskij, Miščenko, Kubát, Tatalin, Ďjakov, Karmaškov – Černikov, A. Strelcov, V. Strelcov – Vicharev, Koroljov, V. Butuzov – V. Polák, Koňkov, Zajcev – Glazačev, Mereskin, K. Voronin.
  HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, Lisovec, Chenkel, D. Osipov, Blum, Znacharenko – Kogaljov, A. Kosticyn, S. Kosticyn – Denis Kazionov, Pavlovič, Gavrus – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Litvinov, Arťomov, Drozdov.

  Rozhodčí: Fatějev, Ovčinkov – Judin, Bersenjov

  Diváci: 4656