Philadelphia – NY Rangers 4:0 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.)
Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.) | Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Buffalo Sabres
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Montreal Canadiens
Pátek 23.11.2018, 22:08 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z tohoto střetnutí je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (01:29:37)

3. Brendan Gallagher (MTL) 1+0

Buffalo dál pokračuje na vítězné vlně. V souboji s Montrealem docílil už svého osmého vítězství v řadě, když se mu podařilo dvě a půl minuty před koncem normální hrací doby vyrovnat na 2:2 a zásluhou Skinnera v prodloužení rozhodnout.

63:06 Jeff SKINNER - 3:2

via Gfycat

63:06
    Sabres právě vstřelili branku!
    Závar před brankou Montrealu přinesl rozhodující gól zápasu! Přesilovku využívá JEFF SKINNER, který se dostal k odraženému kotouči a poslal ho za záda ležícího brankáře. Asistence: Jack Eichel, Rasmus Dahlin.

61:53
    Ristolainen se dostal ke střele z levého kruhu, ale byl zablokován Petrym.

61:32
    Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje Buffalo, Ristolainen byl faulován Domim.

61:07
    Hosté vyrazili do rychlého kontru. Hutton si prostor u levé tyče pohlídal a vyrazil střelu Domiho.

60:47
    Niemi zastavuje kotouč a přerušuje hru.

60:25
    Domácí byli vyhnáni z útočného pásma, ale zůstávají u kotouče.

60:01

O osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    U kotouče jsou hosté, ti už se nikam neženou.

59:20
    Tempo hry se výrazně zvýšilo, oba týmy chtějí rozhodnout už v normální hrací době.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 13. Mittelstadt (Sheary, McCabe), 58. Skinner (S. Reinhart, Bogosian), 64. Skinner (Eichel, Dahlin) – 39. Gallagher (Danault, Tatar), 49. A. Shaw (Schlemko, Danault)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, Dahlin, Beaulieu, Scandella – Pominville, Eichel, Skinner – Okposo, Mittelstadt, Sheary – S. Reinhart, Sobotka, T. Thompson – Rodrigues, Jo. Larsson, Girgensons.
    Montreal Canadiens: Niemi (Price) – Petry, Jo. Benn, Schlemko, Mete, Alzner, Kulak – Gallagher, Danault, Tatar – A. Shaw, Domi, Drouin – Lehkonen, Kotkaniemi, Peca – Agostino, Chaput, Deslauriers.

Rozhodčí: O'Rourke, Nicholson – Driscoll, Smith