Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 2:0 (kon.)
Columbus – Toronto 4:2 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Dallas – Ottawa 6:4 (kon.)
St. Louis – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:5 (kon.)
Dallas Stars
6:4 (1:1, 2:1, 3:2)
Ottawa Senators
Sobota 24.11.2018, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (05:02:26)

3. Taylor Fedun (Dallas) 1+0

A máme za sebou i divokou třetí třetinu. V tomto dějství jsme viděli hned 5 gólů. Nejprve navýšili náskok Stars Heiskanen s Comeauem a Stars byli opravdu blízko výhře. Anderson odehrál opravdu dobrý zápas a dlouho držel šance Ottawy. V 51. minutě srovnal povedenou střelou Lajoie a o 3 minuty později se z brejku prosadil Smith. Rázem to bylo o gól,ale v 58. minutě trefil prázdnou branku Bayreuther a bylo rozhodnuto.Dva body tak dnes zapisuje domácí tým a dává zapomenout na 2 prohrané zápasy.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 54, Hosté – 33.

59:44
    Hosté střílí ze všech pozic.

59:29
    Jeden z domácích hráčů těsně míjí odkrytou branku.

59:01
    Kotouč je v obranném pásmu Ottawy.

58:31
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roman Polák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Zack Smith – 2 min., hrubost).

Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas v ihned využívá prázdné branky a pojišťuje vítězství. Buly vyhrál hostující tým,ale díky dobrému napadání se ke kotouči dostal GAVIN BAYREUTHER, který trefjue branku přes celé hřiště.
    Bez asistence.

57:43
    Craig Anderson je na střídačce!

58:05
    Nepřesná rozehrávka Stars a máme tu zakázané uvolnění domácích.

57:35
    Stars zkušeně drží kotouč na svých hokejkách a čas běží.

57:05
    Brady Tkachuk se prodíral do šance, ale Heiskanen se v poslední chvíli vrítil a kotouč mu vysekl.

56:50
    Valerij Ničuškin nezpracoval nahrávku a kotouč mají znovu domácí.

56:39
    Seguin páli z jedničky po krosu, Anderson drží kotouč.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 11. Ja. Benn (Seguin, Radulov), 33. Heiskanen (Radulov, Janmark), 39. Fedun (D. Shore, Hintz), 45. Heiskanen (Janmark, D. Shore), 47. Comeau (Lindell, Dickinson), 58. Bayreuther – 4. Dzingel (B. Ryan, Chabot), 31. B. Tkachuk (Chabot, B. Ryan), 51. Lajoie (Duchene), 54. Z. Smith (B. Ryan)

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Heiskanen, Lindell, R. Polák, Bayreuther, Hanley, Fedun – Radulov, Seguin, Ja. Benn – D. Shore, Spezza, Hintz – Pitlick, Faksa, Ničuškin – Comeau, Dickinson, Janmark.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Borowiecki, Jaroš, Harpur – Bødker, Duchene, Batherson – B. Tkachuk, Tierney, Mark Stone – Dzingel, White, Pääjärvi – Pyatt, Z. Smith, B. Ryan – M. McCormick.

Rozhodčí: Dwyer, Hebert – Gibbs, Knorr

Diváci: 18,532