Řisuty – Vrchlabí 0:1 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Dvůr Králové n. L. 6:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:0 (kon.)
Sokolov – Jablonec 3:1 (kon.) | Bílina – Trutnov 2:3 (kon.) | Děčín – Letňany 4:5 (po pr.)
Kobra – Nymburk 2:4 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
NED Hockey Nymburk
Sobota 15.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Kobra, Praha 4 (Braník) • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 26. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou! (20:21:34)
   
  V Braníku je dohráno, Nymburk si z jihu Prahy odváží tři body! Kobra tak prohrává už potřetí v řadě...
   
  Konec zápasu.
   
  59:30
  Nymburk právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto! Nymburští si svůj úspěch pojišťují trefou do prázdné branky, pod kterou se podepisuje DANIEL ARNOŠT. Asistence: Jan Stehlík.
   
  55:46
  Kobra si komplikuje situaci. Její hráčská lavice dostává dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů, který odpyká Jiří Kysela (KOB).
   
  Dnešní utkání sleduje 171 diváků.
   
  44:23
  Kobra právě vstřelila branku!
  A znovu je to jen o jeden gól, v pětačtyřicáté minutě se prosazuje JAROSLAV KASÍK! Asistence: Tomáš Šťasný.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Středočeši jsou po dvou třetinách stále ve vedení a blíží se tak zisku velmi cenných tří bodů. Povede se jim náskok udržet, nebo jim Braničtí ještě zatopí pod kotlem?
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  38:47
  Za vražení na hrazení je na dvakrát dvě minuty vyloučen Jakub Verbík (KOB). Uvidíme, jestli se Středočechům podaří rozšířit jejich náskok.
   
  35:41
  Jaroslav Rittig (NYM) dostává menší trest za krosček, další početní výhoda pro domácí hokejisty. Zvládnou ji tentokrát využit?
   
  33:16
  Jakub Schejbal (KOB) dostává dvouminutový trest za hrubost, Štěpán Štěpánek (NYM) pak za stejný prohřešek 2+2 minuty. Kobru tak čeká přesilovka.
   
  30:37
  A další vyloučení pro Kobru, tentokrát jde ven obránce Marek Ryzák (KOB). Ten se dopustil držení.
   
  28:07
  Nymburk si zahraje přesilovku, po nedovoleném bránění jede zpytovat svědomí na trestnou lavici mladý forvard Richard Šeba (KOB).
   
  27:36
  Nymburk právě vstřelil branku!
  Hosté se ale záhy vrací do dvoubrankového vedení, a to díky zásahu JANA STEHLÍKA! Asistence: Stanislav Eis, Daniel Arnošt.
   
  25:43
  Kobra právě vstřelila branku!
  Druhá přesilovka Kobry už nevyužita nezůstane, Šebovi svěřenci prohrávají už jen o gól! Autorem trefy je JIŘÍ KYSELA. Asistence: Viktor Nestrašil, Filip Hlinka.
   
  25:00
  Aleš Knesl (NYM) se opět nechal vyloučit, tentokrát za hákování, a vrací se tak na trestnou lavici. Uvidíme kontaktní gól?
   
  21:27
  Nymburk právě vstřelil branku!
  Semrád opouští trestnou lavici předčasně, hosté se po minutě a půl v početní výhodě prosazují! Tentokrát byl střelcem JAN SMEJKAL. Asistence: Ondřej Kříž, Jaroslav Rittig.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 26. Kysela (Nestrašil, Hlinka), 45. Kasík (Šťastný) – 6. Kačírek (Mašek, Král), 22. Smejkal (Kříž, Rittig), 28. Stehlík (Eis, Arnošt), 60. Arnošt (Stehlík)


  HC Kobra Praha: Mouček (Ondrík) – Semrád, Chalupa, Kasík, Schejbal, Verbík J., Verbík R. (A), Ryzák – Hrubý, Šeba, Kysela, Patočka, Všetečka, Nestrašil, Šergl, Šteiner (C), Slabý, Šťastný, Hlinka.
  NED Hockey Nymburk: Krofta (Sup) – Kříž (A), Hroudný, Tržický, Mašek, Rittig, Knesl (A), Jirásek – Stehlík, Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Eis (C), Štěpánek, Kačírek.

  Rozhodčí: Krenželok – Žídek, Ovsík.

  Diváci: 171