Sevilla – Girona 2:0 (kon.) | Espanyol – Real Betis 1:3 (kon.) | Huesca – Villarreal 2:2 (kon.)
Levante – Barcelona 0:5 (kon.)
Sevilla FC
2:0 (0:0)
Girona FC
Neděle 16.12.2018, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Španělská LaLiga • 16. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:12. (13:51:01)

Je konec! Sevilla zvládla roli favorita tohoto zápasu, v dnešním utkání tak vítězí poměrem 2:0. Ačkoliv první poločas branku nenabídl, tak v tom druhém jsme sledovali hned dvě přesné trefy. Nejprve v samotném úvodu druhého dějství udeřil domácí Banega, který zužitkoval pokutový kop. Vedení Sevilly poté navýšil Sarabia, který zároveň vstřelil poslední branku dnešního utkání. Girona byla ve druhém poločase takřka neškodná, Vaclík si nepřipsal moc práce.

90+4

90+4
    Mohlo být sníženo! Po rohovém kopu napřáhl ke střele García, jehož ránu dokázal Vaclík zneškodnit.

90+3
    Utkání se spíše už jen dohrává, další branka zřejmě nepadne.

90+2
    Ještě jedno zakončení. Sarabia si naběhl na přihrávku po zemi, načež do míče udeřil levačkou. Výsledkem je střelecký pokus vysoko na tribunu.

90+1
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Guilherme Arana.

90+1
    García si zasekl míč na pravou nohu, avšak poté nenašel nikoho ze spoluhráčů. Balón skončil v zámezí, Vaclík bude vykopávat od branky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Sevilla FC).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi utkání se zdá být rozhodnuto. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sergio Escudero, přichází Quincy Promes.

87
    Navas zkoušel v tandemu najít Sarabiu, kterému ale uskočil míč daleko od kopačky. Na druhé straně se Girona dostává k nadějnému protiútoku.

85
    Žlutou kartu dostává Éver Banega (Sevilla FC).

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Sevilla i nadále drží dvoubrankové vedení, přičemž soupeř stále naráží na pozornou defenzívu.

84
    Z velké vzdálenosti zkoušel své štěstí Mesa, který si navedl míč na pravou nohu a poté obstřelem jen těsně minul branku. Iraizoz nestačil reagovat.

83
    Escudero se napřahoval ke střele, jenomže místo míče trefil pouze protihráče. Hlavní sudí okamžitě odpískal ve prospěch hostujícího celku.

82
    Sám na bránu uháněl domácí Silva, jenomže vedení míče nebylo vůbec dobré. Navíc ho na poslední chvíli zastavil vracející se Espinosa.

81
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Seydou Doumbia, přichází Álex Granell.