Antverpy – Mouscron 2:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Eupen 0:1 (kon.) | Kortrijk – Waregem 4:2 (kon.)
Oostende – Sint-Truiden 1:1 (kon.) | Charleroi – Standard 0:1 (kon.) | Genk – Gent 3:1 (kon.)
KV Oostende
1:1 (1:1)
Sint-Truiden VV
Středa 26.12.2018, 14:30 • Versluys Arena, Ostende • Belgická liga • 21. kolo

Ode mě je to vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám hezký zbytek dne. (16:32:32)

Dnešní utkání je minulostí. Druhý poločas už příliš fotbalových momentů nenabídl, jednalo se spíše o taktický boj, hra se více méně kouskovala a tak se stal poločasový výsledek i tím konečným.
    Osobně si myslím, že bod budou brát oba týmy s úsměvem, lehce naštvaní by mohli být jedině domácí, kterým ve druhé půli chybělo asi hlavně štěstí ke vstřelení vítězné branky.

90+5

90+5
    Odpískán útočný faul Acolatse.

90+4
    De Sartův centr zblokovala obrana, následovat bude rohový kop.

90+2
    Hra pokračuje, nastavovat se bude pět minut.

90+1
    Žlutou kartu dostává Roman Bezus (Sint-Truiden VV).

90+1
    Žlutou kartu dostává Elton Acolatse (Sint-Truiden VV).

90+1
    Hlavní arbitr si jde celou situaci prohlédnout na videu.

90
    Na hrací ploše vznikla ošklivá roztržka. Skoro všichni hráči obklopili rozhodčího po nepěkné strkanici Vanlerbergha a Asamoaha.

89
    Hosté vybojovali autové vhazování na soupeřově polovině.

87
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Indy Boonen, přichází Robbie D'Haese.

87
    Po standardní situaci se ve vzduchu nejvýše vyšplhal Tomašević, jeho hlavička však branku minula.

85
    Canesisův centr směřoval pouze do Steppeho náruče.

84
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Duckens Nazon.

84
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází François Marquet, přichází Jordi Vanlerberghe.

84
    Rohový kop se De Petterovi vůbec nepodařil. Domácí budou odkopávat od své brány.

83
    Hosté ve velké šanci! Botaka na sebe parádně nalákal dva obránce a poté poslal míč pod sebe na volného Bezuse, který však trefil pouze dobře stojícího obránce. Následovat bude rohový kop.