Boston – New Jersey 2:5 (kon.) | Washington – Carolina 3:1 (kon.) | NY Rangers – Columbus 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Detroit 5:2 (kon.) | Tampa – Philadelphia 6:5 (po pr.) | St. Louis – Buffalo 4:1 (kon.)
Winnipeg – Calgary 1:4 (kon.) | Nashville – Dallas 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:4 (kon.) | Vegas – Colorado 2:1 (kon.) | Los Angeles – Arizona 2:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:2 (kon.)
New York Rangers
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Pátek 28.12.2018, 01:08 • Madison Square Garden, New York • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:49:41)

Česká stopa v utkání
    Filip Chytil (NYR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:03

Tři hvězdy utkání
    1. Pierre-Luc Dubois (CBJ) 1+0
    2. Chris Kreider (NYR) 2+0
    3. Zach Werenski (CBJ) 1+0

S Columbusem to ještě necelé tři minuty před koncem nevypadalo zrovna dobře, navíc jim pomohlo trochu štěstí, že si lavička hostů všimla postavení mimo hru soupeře a gól na 2:4 nebyl uznán. Poté se ale k vyrovnávací trefě dostal Werenski a půl minuty po začátku prodloužení rozhodl o vítězství Blue Jackets Dubois.

Columbus tak vyhrál pátý zápas v řadě, naopak Rangers prohráli potřetí za sebou.

60:31 Pierre-Luc DUBOIS - 3:4

60:31
    Columbus právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Velmi rychle o vítězství Columbusu rozhoduje PIERRE-LUC DUBOIS, který se za modrou čárou dostal za obránce, udělal před Lundqvistem efektivní kličku napřed na střed a potom zpět do strany a brankáře obhodil k levé tyči! Asistence: Artěmij Panarin, Seth Jones.

60:01

O utkání rozhodne až prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Panarin nabral rychlost a v jízdě mířil pod víko. Lundqvist vytěsnil puk na zadní mantinel.

58:42
    Vesey, nikým nebráněn, se mezi kruhy dostal k odraženého puku, ale prudkou střelu poslal na zadní mantinel!
    57:40 Zach WERENSKI - 3:3

57:40
    Po vhazování před Lundqvistem se ke střele prodral ZACH WERENSKI, jenž svou dělovku otřel o nohy obránce Staala, od něhož se puk odrazil mezi betony Lundqvista. Asistence: Boone Jenner.

57:37
    Rangers vyhodili na zakázané uvolnění.

57:20
    Columbus se dostal do náporu a drží soupeře uzamčené v jejich pásmu.

56:46
    Lundqvist podklouzl a posadil se v brankovišti, přesto vyrazil letící puk.

55:50
    Po přerušení hry přichází komerční přestávka.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 14. Vesey (K. Hayes, Naměstnikov), 22. Kreider (Zuccarello, K. Hayes), 53. Kreider (Skjei, H. Lundqvist) – 10. Bjorkstrand (Jenner, Atkinson), 17. D. Savard (Bjorkstrand, Harrington), 58. Werenski (Jenner), 61. Dubois (Panarin, S. Jones)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Pionk, M. Staal (A), McQuaid, Skjei, Br. Smith, Claesson – Bučněvič, Zibanejad (A), Chytil – Zuccarello (A), K. Hayes, Kreider – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – R. Strome, Nieves, L. Andersson.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson (A), Dubois, Panarin – Duclair, Wennberg, N. Foligno (C) – J. Anderson, Jenner (A), Bjorkstrand – Riley Nash, Dubinsky, Hännikäinen.

Rozhodčí: Furlatt, Rank – Cormier, Nansen