Boston – New Jersey 2:5 (kon.) | Washington – Carolina 3:1 (kon.) | NY Rangers – Columbus 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Detroit 5:2 (kon.) | Tampa – Philadelphia 6:5 (po pr.) | St. Louis – Buffalo 4:1 (kon.)
Winnipeg – Calgary 1:4 (kon.) | Nashville – Dallas 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:4 (kon.) | Vegas – Colorado 2:1 (kon.) | Los Angeles – Arizona 2:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Minnesota Wild
Pátek 28.12.2018, 02:35 • United Center, Chicago • NHL

50:56
    Hosté se sami připravují o možnost tlaku, neboť dvěma minutami za podrážení je potrestán Eric Staal.

44:37
    Rozhodčí si ale ve stejný okamžik všimli, že Chicago hrálo v šesti a pro hosty tu tak je přesilovka. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Dylan Strome.

26:07
    A je po přesilovce, neboť Alex Stalock za brankovou čárou zahrál pukem mimo své vymezené území a dostal dvě minuty za zdržování hry. Trest odpyká Jason Zucker.

24:38
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Duncan Keith.

23:39
    Navíc je tu jejich přesilovka, dvě minuty za podrážení dostal Eric Staal.

12:58
    Opět se vylučuje, nyní na domácí straně. Dvě minuty za podrážení obdržel Brendan Perlini.

10:43
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje domácí Chicago. Dvě minuty za držení hole dostal Nino Niederreiter.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. P. Kane (E. Gustafsson, D. Strome), 21. Saad (J. Toews, Kahun), 24. P. Kane (E. Gustafsson, J. Toews), 53. Saad (DeBrincat), 60. P. Kane (D. Strome) – 15. Parise (E. Staal), 60. E. Staal (Suter, Mikael Granlund)

Chicago Blackhawks: Delia (C. Ward) – E. Gustafsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, C. Murphy, Dahlström – Kahun, J. Toews (C), Saad – P. Kane, D. Strome, Anisimov – Perlini, Kämpf, DeBrincat – Hayden, Nilsson, Sikura.
    Minnesota Wild: Dubnyk (24. Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Pateryn, Brodin, Prosser, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Kunin, Coyle, Parise (A) – Niederreiter, M. Koivu (C), Greenway – J.T. Brown, Fehr, M. Foligno.

Rozhodčí: Charron, Nicholson – Pancich, Devorski

Diváci: 21 735