Brno – Táborsko 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:1 (kon.) | Vlašim – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:4 (1:3)
FC SILON Táborsko
Středa 09.01.2019, 10:30 • Líšeň, Brno • Tipsport liga • Skupina C

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

V rámci Tipsport ligy se proti sobě utkají druholigové týmy FC Zbrojovka Brno a FC MAS Táborsko. Naposled se spolu tato mužstva utkala na začátku sezóny v FNL, kde Zbrojovka zvítězila na domácí půdě 4:1. Pro Brno je to v letošní Tipsport lize už druhé utkání, jelikož v tom první se utkalo se Znojmem, které porazilo 5:2. Pro Táborsko je to první zápas. Úvodní výkop je naplánován na 10:30.

FC Zbrojovka Brno: Floder – Štepanovský, Gáč, Pavlík (C), Eismann – Krejčí, Moučka, Sedlák – Bartolomeu, Zikl, Jurásek
    Náhradníci: Halouska – Přichystal, Vraštil, Bariš, Kroutil

FC MAS Táborsko: Zadražil – Navrátil (C), Zárybnický, Čermák, Pilík, Prošek, Musiol, Klusák, Berešík, Šandera, Frýdek
    Náhradníci: Kodad, Hasil, Zavadil, Kučera, Traore, Schramhauser, Pfeifer, Březina, Vejvar, Kopřiva, Němeček

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Ondřej Pelikán, Jan Dohnálek.

1

1
    Táborsko se vydalo dopředu po pravé straně a posléze získalo autové vhazování.

2
    Hosté získali rohový kop z pravé strany a mohou tak ohrozit domácí bránu.

3
    Brno právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou už ve třetí minutě do vedení! Zbrojovka si vytvořila pěknou akci a po nahrávce Moučky se prosazuje MARTIN ZIKL.

6
    Štěpanovský táhl akci Brna, ovšem Táborsko se ubránilo.

10
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! Také Táborsko předvedlo pohlednou akci, které zakončil gólem CHRISTIAN FRÝDEK.

16
    Hosté otáčejí vývoj zápasu v krátké době a vedou tak 2:1! MARTIN BEREŠÍK vypálil skvělou ránu, která se otřela o břevno a skončila za zády Flodera.

20
    Hosté se trefují už potřetí během deseti minut! I tentokrát šlo o akci po pravé straně, kdy následně doklepával míč do brány VÁCLAV PROŠEK.

22
    Táborsko je dál velice nebezpečné a opět se snaží něco vymyslet po pravé straně.

24
    Po faulu hostů ovšem bude mít Zbrojovka volný kop ve středu hrací plochy.

25
    Posléze získalo Brno autové vhazování a nemůže se dostat do vápna soupeře.

27
    Hosté se opět dostali ke střele na bránu, ale s tou si poradil Floder.

28
    K přímému kopu domácích se postavil Bartolomeu, ale Zadražil si s jeho pokusem poradil.

29
    Akce Zbrojovky nic moc nepřinesla a míč skončil pouze v zámezí za bránou Zadražila.

32
    Brno se při pokusu o útok dopustilo nedovoleného zákroku a následuje volný kop Táborska.

34
    Bartoloměj vyslal centr, po kterém Zikl těsně nedosáhl, ale následuje rohový kop.

35
    Zbrojovka má nyní k dispozici rohový kop z levé strany a může snížit stav utkání.

36
    Po rohu se dostal ke střele Jurásek, ovšem jeho pokus byl zblokován.

37
    Domácí hráč se ocitl v ofsajdové pasti.

41
    Ani tato akce se Brnu příliš nevydařila a následuje odkop od hostující brány.

43
    Střela hostujícího hráče skončila jen na zákroku Flodera.

44
    Po akci z pravé strany se dostal do zakončení Jurášek, ale napálil pouze gólmana.

44
    Brno získalo rohový kop z levé strany a může se tak ještě pokusit o vstřelení branky ke konci poločasu.

45
    Po rohu se dostal do hlavičky Zikl, ovšem gólman si připisuje další zákrok.

45

První poločas je u konce a Táborsko vede 3:1. Už ve 3. minutě šla ovšem do vedení Zbrojovka po trefě Zikla. Následně už to ale bylo Táborsko, které střílelo a dávalo góly. V 10. minutě srovnal Frýdek. O šest minut později otočil vývoj zápasu Berešík a za další čtyři minuty se trefil také Prošek.

46

46
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Eismann, přichází Vraštil.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Bariš.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Bartolomeu, přichází Přichystal.

48
    Zbrojovka získala volný kop z levé strany.

50
    Posléze Brno získalo také rohový kop z levé strany.

53
    Brno se ve druhém poločase pokouší vstřelit brzký gól a ještě zabojovat.

57
    Táborsko nyní získalo autové vhazování a drží balón na své polovině hrací plochy.

60
    Zbývá nám poslední půl hodinka hry a Táborsko stále vede 3:1.

62
    A je to už 4:1 pro hosty! Tentokrát se prosadil LUKÁŠ PFEIFER.

65
    Brno se ovšem dál pokouší něco vymyslet, převážně po pravé straně, ale po následném centru skončil míč v moci soupeře.

69
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Moučka, přichází Kroutil.

70
    Hosté získali rohový kop z pravé strany a mohou zvýšit svůj velký náskok.

71
    Kroutil se ocitl v dobré šanci, ale přestřelil soupeřovu svatyni.

75
    Už to vypadá, že Táborsko si připíše tři body do tabulky.

78
    A opět to byl Kroutil, který se dostal do šance, ovšem ani tentokrát neuspěl. Posléze zakončoval Krejčí těsně vedle svatyně Táborska.

81
    Opět má Brno míč ve své moci, ale dnes Zbrojovce nejde vstřelit druhý gól.

85
    Táborsko drží balón na své polovině a hlídá si konec utkání.

88
    Opět to jsou hosté, kteří diktují tempo. Posléze se sice k balónu dostala Zbrojovka, ale nic velkého z toho nebylo.

89
    Nyní už přišla střela domácích, ale s tou si poradil Zadražil.

90

Je konec. Táborsko dnes vyhrálo nad Brnem jasně 4:1. Už ve 3. minutě šla ovšem do vedení Zbrojovka po trefě Zikla. Následně už to ale bylo Táborsko, které střílelo a dávalo góly. V 10. minutě srovnal Frýdek. O šest minut později otočil vývoj zápasu Berešík a za další čtyři minuty se trefil také Prošek. V 62. minutě poslal hosty do tříbrankového vedení Pfeifer.

Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:15.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:21:21)