Boston – St. Louis 5:2 (kon.) | NY Rangers – Chicago 4:3 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 4:1 (kon.)
Tampa – Toronto 2:4 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:5 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:2 (kon.)
Nashville Predators
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
Winnipeg Jets
Pátek 18.01.2019, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

S přáním hezkého zbytku dne se s Vámi loučím. Těším se na Vás zase někdy příště. Na počtenou! (04:51:49)

3. Joe Morrow (WPG)

Utkání právě skončilo. Winnipeg zvítězil 5:1 a připisuje si dva body. První gól padl v 11. minutě zásluhou Brendana Lemieuxe. Ve 24. minutě se trefil Mason Appleton a s nadějemi Jets to vypadalo dobře. Čestný gól Predatorů vsítil Viktor Arvidsson. Možná rozhodující moment utkání se datuje do 40. minuty, kdy se prosadil Bryan Little. Ve třetí třetině pálili už jen hosté. Trefil se Brandon Tanev a také podruhé v utkání Brendan Lemieux. 1:5 pro Jets.

59:20
    Hellebuyck dokázal na brankové čáře zastavit tvrdou střelu Subbana. Hosté poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

58:45
    Fiala se ještě objevil v dobré pozici, ale nedokázal dobře seřídit mířidla.

57:41
    Utkání se už jen na obou stranách dohrává. Winnipeg už ví, že si dneska připíše další důležité dva body do tabulky Západní konference.

56:58
    Čeká nás ještě poslední komerční přestávka v tomto zápase.
    55:38 Brendan LEMIEUX - 1:5

55:38
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají pátou branku. Čtvrtá lajna Jets si vytvořila tlak a dokázala vsítit branku. BRENDAN LEMIEUX dostal na levé straně čas a se štěstím dokázal dostat puk za Rinneho. Weber si totiž nešťastně touš srazil do branky. 1:5. Asistence: Andrew Copp a Joe Morrow.

55:22
    Winnipeg stále drží kotouč v útočném pásmu. Nashville chvílemi neví, kde mu hlava stojí.

54:48

54:20
    Winnipeg sice kombinuje, ale zatím je to bez střelby. To však kvůli skóre nemusí hostům vadit.

53:29
    Opět si vytvořila první přesilovková lajna Jets tlak. Connor hledal po přihrávce Wheelera na opačné straně Scheifeleho.

52:48
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., držení).

52:35
    Laine se parádně dostal až před Rinneho. Chtěl zakončovat forehandem a to se mu také povedlo. Rinne však udržel beton u ledu a levou nohou vykopl kotouč z obrovské šance finského střelce.

52:09

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 32. Arvidsson (Ellis, F. Forsberg) – 11. Lemieux (Morrow), 24. Appleton (Morrow, Niku), 40. Little (Laine, Roslovic), 42. B. Tanev (Niku, Perreault), 56. Lemieux (Copp, Morrow)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – C. Smith, Järnkrok, Fiala – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Hartman.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, T. Myers, D. Kulikov, Morrow, Niku – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Roslovic, Little (A), Laine – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Copp, Lemieux.

Rozhodčí: O´Halloran, McCauley – Nagy, Knorr

Diváci: 17 507