Willem II – Breda 2:0 (kon.) | Emmen – Eindhoven 2:2 (kon.) | Graafschap – Sittard 5:1 (kon.)
Ajax – Heerenveen 4:4 (kon.)
Willem II Tilburg
2:0 (1:0)
NAC Breda
Neděle 20.01.2019, 12:15Nizozemská Eredivisie • 18. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. (14:07:16)
    Breda padla na půdě Tilburgu 2:0!

Hodně bojovné utkání nakonec zvládl domácí Tilburg, když se v prvním poločase prosadil krásně Pol Llonch a v závěru zařídil pojistku Marious Vrousai. Tilburg tak bere vítězství 2:0!

90+3
    90+2. Marious VROUSAI - 2:0

90+2
    Willem II právě vstřelil branku!
    Breda vrhla o deseti všechny síly do útoku a z brejku se krásně trefil a rozhodl dnešní utkání MARIOUS VROUSAI – 2:0!

90+1
    Hlavní sudí nastavuje utkání o 3 minuty.

89
    Breda i o deseti dobývá branku Tilburgu, závěr bude hodně zajímavý.

87
    Celou situaci ještě zkoumal VAR, ale potvrdil výrok hlavního sudího a Breda bude dohrávat v deseti.

85
    Červenou kartu dostává Mounir El Allouchi (NAC Breda) za hodně ostrý zákrok zezadu, kdy přišlápl protihráči kopačku.

84
    Je to jeden velký boj na trávníku a domácí se hodně zasunuli do obrany v posledních minutách a chtějí vyloženě ukopat výhru o jednu branku.

82
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Vurnon Anita.

80
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mitchell te Vrede, přichází Sydney van Hooijdonk.

79
    Gervane Kastaneer nebyl úspěšný se svou první akcí v zápase a vykopávat od své branky bude Timon Wellenreuther.

77
    Tilburg úspěšně ubránil rohový kop Bredy, ale rychlý protiútok mu nevyšel.

75
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Aras Özbiliz, přichází Marious Vrousai..

75
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Giovanni Korte, přichází Gervane Kastaneer.

73
    Po výkopu brankáře Timona Wellenreuthera skončil míč v autu, hrát bude Breda, ale na šance ve druhém poločase marně čekáme.