Vancouver – Detroit 3:2 (kon.) | Toronto – Arizona 2:4 (kon.) | Edmonton – Carolina 4:7 (kon.)
Colorado – Nashville 1:4 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 4:3 (kon.)
Edmonton Oilers
4:7 (1:3, 1:3, 2:1)
Carolina Hurricanes
Pondělí 21.01.2019, 03:30 • Rogers Place, Edmonton • NHL

46:19
    Jeden z hráčů Caroliny vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a během komerční přestávky bude vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Nakonec je to Nino Niederreiter, který se vrátil na trestnou lavici.

43:36
    Hra byla konečně přerušena a Nino Niederreiter byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

23:24
    Alex Chiasson byl vyloučen na dvě minuty za podražení poté, co fauloval Sebastiana Aha. Přesilová hra.

16:00
    Saku Mäenalanen dostal dvě minuty za krosček a Edmonton má k dispozici přesilovou hru 5 na 3!

14:32
    Petr Mrázek levým betonem zabránil gólu po samostatném úniku Oilers, Lucas Wallmark ale fauloval a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. První přesilová hra pro hráče Oilers.

12:17
    Brandon Manning a Jordan Martinook se do sebe pustili před bránou Oilers a dostali dvě minuty za hrubost. Dvě minuty se bude hrát ve hře 4 na 4.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Manning (McDavid, Nugent-Hopkins), 40. Draisaitl (Khaira), 41. Kassian (Benning, Draisaitl), 48. Draisaitl (McDavid, Chiasson) – 1. Niederreiter (Aho, Slavin), 7. Slavin (Wallmark, B. McGinn), 12. Niederreiter (Pesce, Aho), 22. B. McGinn (Svečnikov), 25. Wallmark (Svečnikov, Slavin), 39. Martinook (Foegele, T. Teräväinen), 58. Wallmark (Aho)

Edmonton Oilers: Talbot (12. Koskinen) – Jones, A. Larsson (A), Nurse, K. Russell, Manning, Benning – Draisaitl, McDavid (C), Chiasson – Khaira, Nugent-Hopkins, Yamamoto – Lucic (A), Cave, Kassian – Rieder, Brodziak, Puljujärvi. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.
    Carolina Hurricanes: Mrázek (Nedeljkovic) – Slavin (A), Pesce, de Haan, Faulk (A), T. van Riemsdyk, D. Hamilton, H. Fleury – Wallmark, T. Teräväinen, Niederreiter – Aho, Williams (C), Svečnikov – Martinook, Mäenalanen, Foegele – McKegg, B. McGinn. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Graham Skilliter. Čároví: Scott Cherrey, David Briseboi

Diváci: 18347