Bournemouth – Chelsea 4:0 (kon.) | Southampton – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Liverpool – Leicester 1:1 (kon.)
Tottenham – Watford 2:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:1 (0:1)
Watford FC
Středa 30.01.2019, 21:00 • Wembley Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 24. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (23:03:12)
    Son a Llorente otočili pro Tottenham zápas.

Dnešní utkání sledovalo 29 164 diváků.

Zápas je u konce, Tottenhamu se povedl otočit zápas s Watfordem, který poráží 2:1. Bylo to ale pořádné drama. Domácí se dlouho trápili v koncovce, jediná nebezpečná střela Sona v prvním poločase letěla těsně vedle. A tak se prosadili domácí, po rohovém kopu se ještě v prvním poločase trefil Craig Cathcart. Ve druhém poločase tlak Tottenhamu neustále rostl, ale hosté se dlouho dobře bránili. Až v 80. minutě se k míči ve vápně dostal Son Hung-min a tvrdou ranou překonal Fostera. Ten pak ještě musel míč lovit ze své branky jednou, to když ho překonal hlavičkou Fernando Llorente, čímž celý zápas rozhodl.

90+5

90+4
    Znovu se hraje. Watford se ale nemůže dostat k míči, naopak po dalším jeho faulu budou rozehrávat domácí.

90+3
    Po krátkém ošetření se už zase hraje. A na hřišti planou emoce, Succes dostává žlutou kartu za to, že sebral míč podavači míčů.

90+1
    Holebas fauloval Sona a dostává žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

89
    Watford se hned zase pokusil o odpověď z rohového kopu, ale ten rozehrál špatně, míč už ve vzduchu opustil hrací plochu.
    87. Fernando LLORENTE - 2:1

87
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Tottenham dokončuje svůj obrat a dokonce se prosazuje španělský útočník FERNANDO LLORENTE, který tím prolomil svou střeleckou mizérii. Llorente si naskočil na centr z Roseho levé strany a hlavou poslal míč naprosto přesně k protilehlé tyči. Foster neměl šanci. Asistence: Danny Rose.

86
    Hráči Spurs navíc stále musí myslet i na zadní vrátka, protože Watford jde do protiútoku vždy, když vidí příležitost.

85
    Tlak Tottenhamu pokračuje, ale zatím není tak velký, jako před vyrovnávacím gólem.

84
    Takže už je to zase Tottenham, který se tlačí dopředu. Vše začíná až u brankáře Llorise.

83
    Z jednoho takového už totiž dnes Spurs inkasovali. Ale tentokrát se Watford po Holebasově centr neradoval.

83
    Tottenham ale nesmí zapomínat ani na obranu. Teď se musí chystat na rohový kop Watfordu.

82
    Tottenham si hned vybojoval rohový kop a chtěl skóre zvrátit na svou stranu. To se mu však nepovedlo.