Bournemouth – Chelsea 4:0 (kon.) | Southampton – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Liverpool – Leicester 1:1 (kon.)
Tottenham – Watford 2:1 (kon.)
AFC Bournemouth
4:0 (0:0)
Chelsea FC
Středa 30.01.2019, 20:45 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 24. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:18:35)

Utkaní sledovalo 10 227 diváků.

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 8:6.
    Chelsea prohrála ligový zápas o čtyři góly teprvé podruhé v historii soutěže. Poprvé se tak stalo v září roku 1996 při prohře 1:5 proti Southamptonu

Utkání je u konce a dočkali jsme se opravdu překvapivého výsledku. Domácím se podařil vstup do druhého poločasu a hned ve 47. minutě udeřili Joshuou Kingem. Tento gól Bournemouth dokonale nakopl, naopak hosté byli jako opaření. No a když v 63. minutě přidal David Brooks druhý gól, bylo víceméně jasno. Poté se ještě trefili dnes podruhé Joshua King a v úplném závěru Charlie Daniels. Chelsea schytala debakl 0:4 a rozhodně bude chtít na tento hrubě nepovedený večer co nejrychleji zapomenout.

90+6
    90+5. Charlie DANIELS - 4:0

90+5
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    Tohle je pro hosty debakl. Bournemouth rozehrával přímý kop, Ibe nacentroval z levé strany a v pokutovém území si naběhl CHARLIE DANIELS. Ten si ani nemusel vysoko naskakovat a i tak umístil hlavičku mimo Arrizabalegův dosah. Míč se zatřepetal v síti a je to 4:0.

90+5
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Junior Stanislas, přichází Chris Mepham.

90+4
    Bournemouthu nevyšel roh, už je to ale moc trápit nemusí, náskok je dostatečný.

90+3
    Hazard dlouhým nákopem hledal Williana, přihrávku však domácí přečetli a už se oni hrnou dopředu.

90+2
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Ryan Fraser, přichází Charlie Daniels.

90+1
    Na lavičce domácích se chystá střídání, dolů půjde Fraser.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

90
    Z dálky to zkusil Willian, Boruc ale jeho ránu pouze kontroloval pohledem a už se pomaličku chystá k odkopu.

89
    Hraje se ovšem daleko od Borucovy branky, plán zřejmě hostům nevyjde.

88
    Další aut už skončil mimo hrací plochu, Arrizabalaga rozehrává od vlastní branky. Chelsea se chce pokusit alespoň odmazat nulu na straně vstřelených branek.

87
    Neuvidí tak vhazování domácích poblíž pokutového území Chelsea.

Aleš Pur

Branky: 47. J. King (Brooks), 63. Brooks (J. King), 75. J. King (Stanislas), 90+5. Daniels (Ibe)

Karty:   72. Surman (BTH)

AFC Bournemouth: Boruc – Clyne, S. Cook, Aké, A. Smith – Brooks (68. Ibe), Gosling, Surman (C), Fraser (90+2. Daniels) – Stanislas (90+5. Mepham) – J. King.
    Náhradníci: Begović – Daniels, Rico, Ibe, Mousset, Solanke, Mepham.

Chelsea FC: Arrizabalaga – Azpilicueta (C), Rüdiger, David Luiz, Emerson – Kanté, Jorginho, Kovačić (77. Loftus-Cheek) – Pedro (61. Willian), Higuaín (65. Giroud), E. Hazard.
    Náhradníci: Caballero – M. Alonso, Christensen, Barkley, Loftus-Cheek, Giroud, Willian.

Rozhodčí: Roger East – Simon Beck, Matthew Wilkes

Diváci: 10 227