RFS Riga – Teplice 3:1 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Zlín – SønderjyskE 0:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Petržalka 0:0 (kon.) | Kazaň – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Salihorsk – Slovácko 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Neugersdorf 2:2 (kon.) | Třinec – Havířov 5:0 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
0:0 (0:0)
FC Petržalka
sk Středa 30.01.2019, 14:00Přípravný zápas

Stretnutie medzi Zlatými Moravcami a Petržalkou sa končí bez gólov. Za celých 90 minút sme videli len tri strely do priestoru brány, posledná tretia prišla až v posledných sekundách. (15:47:12)

90+1

90
    V poslednej minúte riadneho hracieho času sme zaznamenali len druhú koncovku do priestoru brány hostí.

88
    Obrana Petržalky čelila len nevydareným strelám, pred nami posledné okamihy.

87
    Pokračujeme ďalšími dvomi, dosiahli sme hranicu desiatich.

86
    Záverečnú päťminútovku začíname rohom ViOnu.

85
    Teraz to hostia nemysleli vôbec zle. Stredom poľa sa vybrali do útoku, akcia bola zastavená pred šestnástkou čistým odobratím lopty.

83
    Ďalšie previnenie futbalistu hostí, hlavný arbiter túto situáciu videl jasne.

82
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a prisudzuje loptu domácim. Proti pravidlám hral jeden z hráčov hostí.

81
    Desať minút do konca, ViOn sa snaží skórovať, no nedarí sa mu to.

79
    Ani toto zakončenie domáceho celku neohrozilo svätyňu hostí.

78
    Domáci sa po sérii krátkych prihrávok dostali až k bránke súpera, odkiaľ strieľali len mimo bránky. Nasledovať bude odkop.

77
    Nepresnosť ukončuje akciu hosťujúceho tímu.

73
    V záverečnej dvadsaťminútovke panuje naďalej stav 0:0. Dočkáme sa gólu?

72
    V rýchlosti sa zahráva aj roh ViOnu...

71
    Roh sa im príliš nevydaril, domáci brankár vykopáva od vlastnej brány.

70
    Skvelá výmena lopty medzi hosťami pri okolí bránkovej čiary znamená vybojovanie rohového kopu.

Viktor Kalinács

Branky:

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 12:4. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:21.
    FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čogley, Asanovič, Práznovský, Chren, Válovčan, Karlík, Ľupták, Richtárech, Brašeň, Tkáč
    Náhradníci: Krnáč – Duga, Ďubek, Beseda, Kelez, Khomutov, Švec, Grozdanowski, Pintér

FC Petržalka: Valach – Kosorin, Szöcs, Sopúch, Nemec – Sombat, Kavoň, Nagy, Turčák – Piroska – Prekop
    Náhradníci: Švihel – Morócz, Vecsei, Kozlovský, Vician, Čerňanský, Gašparovič