Nantes – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
FC Nantes
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Středa 30.01.2019, 21:05 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:18:10)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 13:12.

Je dobojováno! Emotivní dohrávka dvaadvacátého kola končí zaslouženou dělbou bodů za remízu 1:1. Po velmi nezáživné první půli zápasu pomohlo dvojnásobné vyloučení, po kterém se už hrála mnohem otevřenější partie. Bezbrankový stav platil do osmapadesáté minuty, kdy se za hosty prosadil Cabella. Domácí ale nesložili zbraně a po Warisově vyrovnání ze 70. minuty ještě usilovali o druhý gól, na který už nedošlo.

90+4

90+4
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Kenny Rocha Santos.

90+3
    Tečku za přímočarou akci Saint-Étienne dal Arnaud Nordin, který se opřel do střely bez přípravy, ale míč do branky nevměstnal.

90+2
    Traoré potáhl míč na útočnou půlku Nantes, jenomže ho rychle odevzdal nákopem směřujícím pouze do míst, ve kterých kraluje brankář Ruffier.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány další čtyři minuty.

90
    Další naprosto promarněná standardní situace. Centr byl příliš vysoký a k tomu všemu v pokutovém území došlo k útočnému faulu.

89
    Abdoulaye Touré si naběhl mezi tři hráče, přes které neměl šanci projít. K nepochopení hostujících fotbalistů a členů realizačního týmu však byl odpískán faul Salibura.

88
    Samuel Moutoussamy si o dobré dva metry nepohlídal ofsajdovou linii. Zakončení z přerušeného úniku už bylo navíc.

87
    Ze standardní situace resultoval pouze útočný faul na Kolodziejczaka, který zřejmě dostal menší úder do oblasti oka.

86
    Traoré se prodral před Silvu, který si pomohl faulem. Domácí hráč ještě v pádu narazil do kopaček skluzujícího Monneta-Paqueta, což určitě nebylo nic příjemné.

85
    Salibur převzal od Chazrího rozehrávku rohového kopu. Před první tyčí prodloužený centr však nenadělal obraně Nantes žádné starosti.

84
    Těžko říct, zda Majeed Waris z rohu vápna technicky střílel na zadní tyč, nebo jen centroval. Tak jako tak balón proletěl pár centimetrů vedle Ruffierovy branky.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Yannis Salibur.

82
    Moutoussamy se hned zapojil do hry a ve spolupráci s Coulibalym se snažil projít přes Monneta-Paqueta. Toho Coulibaly fauloval za žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Gabriel Boschilia, přichází Samuel Moutoussamy.

78
    Chazrího střílený centr Dupé vyrazil k dalším protihráčům a pak hlavou zlikvidoval i nebezpečnou dorážku z bezprostřední blízkosti od Monneta-Paqueta!

Michal Břuchanský

Branky: 70. Waris (K. Coulibaly) – 58. Cabella

Karty:   45. Diego Carlos (NAT) – 30. Monnet-Paquet (SET), 82. Monnet-Paquet (SET)   45+3. Fábio (NAT) – 45+3. M'Vila (SET)

FC Nantes: Dupé – Fábio, Girotto, Diego Carlos, Ch. Traoré – Krhin (63. Kwateng), A. Touré, Rongier (C) – Waris, K. Coulibaly, Boschilia (80. Moutoussamy).
    Náhradníci: Olliero – Evangelista, Kwateng, Louza, Moutoussamy, Walongwa, Kolo Muani.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Subotić, Kolodziejczak, Perrin (C) – Monnet-Paquet (90+4. Rocha Santos), M'Vila, Cabella, Gabriel Silva – Hamouma (76. Nordin), Chazrí, Diony (83. Salibur).
    Náhradníci: Moulin – Berić, Debuchy, Nordin, Polomat, Salibur, Rocha Santos.

Rozhodčí: Schneider – Zizouni, Aube