Real Betis – Espanyol 3:1 (po pr.) | Barcelona – Sevilla 6:1 (kon.)
Real Betis
3:1 (0:1)
Espanyol Barcelona
Středa 30.01.2019, 19:30 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělský pohár • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:07:51)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:27.

Je konec. Real Betis dnes nakonec zvládl prodloužení lépe, než Espanyol a po výsledku 3:1 postupuje do semifinále španělského poháru!
    Ve 33. minutě šli hosté do vedení, když se prosadil Baptistao. V 76.minutě ovšem srovnal Lo Celso a v 90+4. minutě byl vyloučen hostující Roca. Šlo se tak do prodloužení, které naprosto jasně ovládl domácí celek a po gólech Leona v 95. minutě a Mandiho v 99. minutě může slavit.

120+1

120+1
    Domácí navíc získali rohový kop a je rozhodnuto.

120
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

120
    Nakonec je to přece jenom ofsajd, jak hlavní rozhodčí avizoval před dvěma minutami.

119
    Nyní je situace nepřehledná, jelikož se do komunikace mezi rozhodčím a hráči zapojil také videorozhodčí a uvidíme, co tedy nastane.

118
    Domácí hráč Canales šel v pokutovém území k zemi, ale nakonec se pískal ofsajd.

117
    Ovšem to by musel být centr hostů mnohem přesnější.

116
    Guerrero se dopustil faulu na levé straně, za který obdržel žlutou kartu. Espanyol tak získal volný kop a je tady ještě malá naděje na srovnání.

114
    Po naprosto nádherné akci, kdy si domácí hráči vyměnili přes pětadvacet přihrávek se dostal ke střele Joaquin, ale zamířil jen doprostřed brány, kde byl připraven Jiménez.

113
    Domácí drží balón na své polovině hrací plochy a tahají čas, který se hostům velice rychle krátí.

111
    Barcelona získala autové vhazování na polovině Realu, ovšem posléze přišla o míč, a ani tentokrát tak nepřišla střela.

110
    Zbývá pouze deset minut tohoto prodloužení a stav je stále 3:1 pro Betis, který je velice blízko k postupu do další fáze španělského poháru.

108
    Espanyol to se svou dravostí dost přehání a je z toho tak jen další nedovolený zákrok ve středu hrací plochy.

106
    Hostující celek si sice vytvořil příležitost ke střele, ale ta letěla pouze nad bránu Roblese.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení je u konce. Real Betis vede nad Espanyolem už 3:1 a hosté to budou mít velice těžké, jelikož v oslabení budou muset vstřelit dvě branky.

Michal Raška

Branky: 76. Lo Celso, 95. Leon, 99. Mandi – 33. Baptistao

Karty:   35. Leyva (RBE), 51. Lo Celso (RBE), 72. Mandi (RBE), 90+1. Canales (RBE), 90+3. Leon (RBE), 116. Guerrero (RBE) – 13. Hermoso (ESB), 58. Roca (ESB), 85. Rosales (ESB), 87. Granero (ESB), 90. Baptistao (ESB), 92. Garcia (ESB)   90+4. Roca (ESB)

Real Betis: Robles – Mandi, Bartra, Sidnei – Guerrero, Carvalho (56. Joaquin), Lo Celso, Guardado (C) (103. Garcia) – Canales, Lainez Leyva (61. Leon) – Loren
    Náhradníci: Lopez P. – Barragan, Feddal, Garcia, Joaquin, Kaptoum, Leon

Espanyol Barcelona: Jiménez – Lopez J. (C), Marmol, Hermoso, Rosáles – Victor, Roca, Melendo (68. Granero) – Baptistao (95. Darder), Iglesias, Piatti (81. Garcia)
    Náhradníci: Lopez D. – Campuzano, Darder, Garcia, Granero, Indias, Puado

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández