RFS Riga – Teplice 3:1 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Zlín – SønderjyskE 0:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Petržalka 0:0 (kon.) | Kazaň – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Salihorsk – Slovácko 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Neugersdorf 2:2 (kon.) | Třinec – Havířov 5:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:2 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
sk Středa 30.01.2019, 15:00 • Belek, Turecko • Přípravný zápas

Ja vám v tejto chvíli ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (16:54:57)

Takmer na sekundu presne sa skončil prípravný duel medzi ruskou Kazaňou a Slovanom Bratislava v tureckom Beleku. Slovenské družstvo malo navrch v prvej polovici prvého polčasu, no potom sa stiahlo do úzadia a po zmene strán pykalo. Duel tak končí možno aj zaslúženou remízou 2:2.

Skóre otvoril ešte v prvej minúte Čavrič, v druhom polčase vyrovnal z penalty Kambolov, aby misky váh na stranu Rubinu naklonil o dvanásť minút neskôr Stepanov. Rusi boli dominantní, no penaltový zákrok ich stál výhru. Po faule na Čavriča sa z bieleho bodu nemýlil Šporar.

90

89
    Belasí sa dopredu nehrnú. Ak sa aj vyberú na výlet, tak sa po troch prihrávkach nasmerujú späť na vlastnú svätyňu.

88
    Sledujeme už iba nakopávané, respektíve prekopávané lopty z jednej strany ihriska na druhú. K tomu sa občas zamieša nejaký ten faul.

87
    Kazaň predsa len skúsila vyššie napádanie, no Guzmics sa z tejto situácie dostal veľmi skúsene. Navyše si vypýtal aj faul.

86
    Dominik Greif s pohodlným zákrokom po koncovke z dvadsiatich metrov. Ak sa nič vážne nestane, tak sa tímy rozdelia po výsledku 2:2.

85
    Domáci len kombinujú na úrovni defenzívy a deliacej čiary. Nikomu sa nechce napádať a ani útočiť.

84
    Ljubičič rozohral voľný kop predčasne, rozhodca posúva loptu späť na miesto priestupku.

83
    Viaceré chyby na oboch stranách. Môže sa mariť, že sa opakujem, no energia dochádza každým momentom a súbojom.

82
    Zatočený center do ohňa napokon prešiel až za bránu. Nevydarená nacvičená akcia Kazane...

81
    Autor gólu na 2:1 si pre tentokrát nedokázal spracovať loptu pri postrannej čiare. Mrzieť ho to nemusí, nakoľko o polminútu neskôr sa faulom previnil Čavrič. Štandardka pre FC Rubin.

80
    Faul Slovana v stredovom kruhu. Sekundy plynú rýchlo, hráči by už možno chceli aj koniec. Kazaň prevzala taktovku nad zápasom.

79
    Timur Akmurzin na dvakrát, ale predsa drží loptu v náručí. Ruské mužstvo môže načať novú akciu.

78
    Čavrič prihral striedajúcemu Dražičovi, ktorého koncovka bola zrazená na rohový kop.

77
    Štvrťhodina do záverečného hvizdu. Trochu sa prebudili aj emócie, toto ešte bude zaujímavé.
    76. Andraž ŠPORAR - 2:2

Zdroj: Youtube – FC Rubin Kazan

76
    Slovan dal gól!
    ANDRAŽ ŠPORAR dáva bez problémov gól, gólman Kazane neuhádol stranu, rovnako ako pred zhruba dvadsiatimi minútami aj Dominik Greif.