Winnipeg – Calgary 2:1 (kon.) | Tampa – Washington 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:2 (kon.)
Montreal – Chicago 0:2 (kon.) | Boston – Columbus 2:1 (po pr.) | Ottawa – Toronto 6:2 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:4 (kon.)
Colorado – New Jersey 3:0 (kon.) | Buffalo – St. Louis 4:3 (2:1 po s.n.) | Minnesota – NY Islanders 2:3 (po pr.)
Arizona Coyotes
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Edmonton Oilers
Neděle 17.03.2019, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:51:19)

Edmonton Oilers: 25.

Dnešní zápas končí vítězstvím Edmontonu, které dnes sám zařídil Connor McDavid. Tento hvězdný útočník dva góly sám dal a na ten třetí fantasticky přihrál. A právě on byl tím rozdílovým hráčem, díky němuž získali Olejáři bod navíc. Arizona dnes nehrála kdovíjaký hokej, domácí mohou litovat dvou tyček v druhé třetině, ale hlavně to chtělo trochu lepší výkon.

60:58 Connor MCDAVID - 2:3

60:58
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Oscar Klefbom si sjížděl za branku Arizony, v poslední chvíli ale přihrál před branku, kde již číhal CONNOR MCDAVID. Hvězda nejen dnešního utkání, ale celé NHL, pak trochu se štěstí prostřelila Kuempera a může slavit vítězství svého klubu. Asistence: Oscar Klefbom.

60:46
    Darcy Kuemper (Arizona) likviduje střelu Draisaitla.

60:30
    Špatnou přihrávkou se domácí připravují v útočném pásmu o puk.

60:01

Je to tak, šedesát minut o vítězi nerozhodlo, uvidíme, zda tomu tak bude při hře ve třech na obou stranách.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:11
    Špatná rozehrávka Edmontonu, hra se vrací před Koskinena.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, dnešní utkání, s největší pravděpodobností, dospěje minimálně do prodloužení.

57:50
    Jordan Oesterle (Arizona) s pukem za vlastní brankou, domácí chybují v rozehrávce a k puku se dostal Ryan Nugent-Hopkins, jehož střelu musel Kuemper vyrážet.

57:22
    Útočná akce domácích, dva na dva, Lawson Crouse to ale všechno zazdil u levého mantinelu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. Galchenyuk (Ekman-Larsson, Chychrun), 26. Galchenyuk (Cousins, Garland) – 4. McDavid (Chiasson, K. Russell), 25. Benning (McDavid, Draisaitl), 61. McDavid (Klefbom)

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Goligoski, Demers, Chychrun, Oesterle – Grabner, Richardson, Hinostroza – Pánik, Dvorak, Keller – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, J. Archibald.
    Edmonton Oilers: Koskinen (Stolarz) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, K. Russell, Sekera, Benning – Lucic, McDavid, Kassian – Rieder, Draisaitl, Chiasson – Khaira, Nugent-Hopkins, Gagner – Gambardella, Cave, Currie.

Rozhodčí: Hanson, South – Suchánek, Berg

Diváci: 15 016