Winnipeg – Calgary 2:1 (kon.) | Tampa – Washington 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:2 (kon.)
Montreal – Chicago 0:2 (kon.) | Boston – Columbus 2:1 (po pr.) | Ottawa – Toronto 6:2 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:4 (kon.)
Colorado – New Jersey 3:0 (kon.) | Buffalo – St. Louis 4:3 (2:1 po s.n.) | Minnesota – NY Islanders 2:3 (po pr.)
Boston Bruins
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 17.03.2019, 00:10 • TD Garden, Boston • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště u NHL. Na počtenou! (02:59:39)

Česká stopa:

Lukáš Sedlák (CBJ), 0+0, 2 střely, 2 hity, čas na ledě: 10:59
    David Krejčí (BOS), 0+1, 4 střely, 2 hity, čas na ledě: 21:07.

Buly: 32-28.

Je dobojováno! Domácí tým vítězí 2:1 po prodloužení a bere dva body. Columbus sice prohrál, získal však důležitý bod a navíc jeho náskok na devátý Montreal opět vzrostl, protože kanadský tým dnes podlehl Chicagu 0:2.

Úvodní branku utkání vsítil v 6. minutě Patrice Bergeron. Boston byl v prvním dějství aktivnější, ale přesto v 17. minutě inkasoval. Trefil se Matt Duchene. Rozhodnutí přišlo ve 4. minutě prodloužení. Brad Marchand využil přihrávky Bergerona a rozhodl tento zápas.

63:30 Brad MARCHAND - 2:1

63:30
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí vítězí v prodloužení! BRAD MARCHAND si dojel puk v rohu kluziště, manévrem se zbavil obránce a dostal kotouč na hůl Bergerona. Střelec první branky Bruins poté nabil svému hokejovému dvojčeti puk na pravý kruh, odkud se Marchand razantní ránou nemýlil. 2:1 po prodloužení. Asistence: Patrice Bergeron.

62:52
    Duchene si vybruslil před bránu, ale Halák jej dokázal zastavit.

62:34
    Panarin to udělal famózně. Vyčkal si na pád obránce a dokázal jej přelstít. Nakonec se ocitl v blízkosti Haláka, kterého ale překonat nedokázal.

62:24
    Hra se zase poněkud uklidnila a oba týmy vystřídaly.

61:42
    Boston předvedl skvělé střídání a vytvořil si hned tři zajímavé šance.

61:06
    Velká šance Marchanda brankou neskončila. Korpisalo se skvěle přemístil a dokázal zabránit gólu.

60:43
    Duchene nabral rychlost, ale ve finální fázi mu kotouč ujel z hole.

60:21
    Kuraly si vyměnil puk s Moorem a vystřelil zápěstím. Jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 6. Bergeron (Marchand, Krejčí), 64. Marchand (Bergeron) – 17. Duchene (Nutivaara, D. Savard)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, J. Moore, Clifton, Kampfer – Heinen, Bergeron (A), Marchand – Coyle, Krejčí (A), DeBrusk – Wagner, Kuraly, Carey – Backes, Acciari, Nordström.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kinkaid) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Nutivaara, McQuaid, Harrington – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Duchene, Dzingel – Jenner (A), Riley Nash, Sedlák – Bjorkstrand, Wennberg, Dubinsky.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Murphy, Nowak

Diváci: 17 565