Plzeň – Lovosice 34:24 (kon.) | Karviná – Frýdek-M. 34:23 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 36:24 (kon.)
Nové Veselí – Dukla 15:23 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
15:23 (6:11) Stav série: 1:1
HC Dukla Praha
Neděle 24.03.2019, 18:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

58
    Dodica šel do zakončení napůl a Patzel ho včas jednoduše dostoupil. ten samý hráč ale pak dostává dvě minuty za další faul a jestli to má za tohoto stavu Patzel zapotřebí... (13:20)

57
    Blechu při zakončení zahákl za střeleckou ruku Veselý, Dukla dostává sedmičku, Veselí dvě minuty. Dostane je ale i Režnický za zbytečnou dohru po faulu v podobě nutnosti si něco vyříkávat. (13:19)

53
    Domácí nejsou na tom moc psychicky dobře. Dodica nyní fauloval a dostává dvě minuty. (13:18)

40
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (David Šůstek). (7:12)

37
    Domácí ale toto moc nezvládají psychicky. Ihned po rozehrávce ztratili míč vlastní vinou, nicméně zloba na rozhodčí je zřejmě trendy. Kredit si u domácích fanoušků ani sudí nevylepšili vzájemným vyloučením Patzela a Sekuliče za menší potyčku. (7:12)

35
    Hlavatý si zapíše v tomto čtvrtfinále zajímavou raritu. Ani druhý zápas nedohraje celý, neboť zasáhl vyskakujícího Štěrbu prudce do obličeje a kasíruje přímou červenou kartu! (7:11)

31
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (7:11)

27
    I Hlavatý se dnes zapíše do kroniky vyloučených v zápase. Tentokrát to dostává za svírání Sekuliče na pivotu. (6:9)

21
    Šůstek šel do souboje s Melicharem, Melichar ho ale přešel a Šůstek už na něj hrábl zezadu, což znamená dvě minuty. (5:7)

13
    Za faul na Režnického navíc dvě minuty inkasuje Ptáčník. (3:5)

6
    Kezič je na straně Sokolu první vyloučený, tentokrát za faul na Syřínka. Role se obrátily... (1:1)

3
    V čase 2:17 tu máme první vyloučení. Vyloučen je Syřínek za faul zezadu na Keziče v oblasti levé spojky. (0:0)