St. Louis – Vancouver 3:2 (2:0 po s.n.) | Florida – New Jersey 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Carolina 3:4 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Detroit – Buffalo 1:7 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:3 (kon.)
Ottawa – Columbus 2:6 (kon.) | Montreal – Toronto 6:5 (2:1 po s.n.) | Nashville – Chicago 5:2 (kon.)
Dallas – Minnesota 3:0 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Winnipeg 2:4 (kon.)
Los Angeles – Vegas 5:2 (kon.) | San Jose – Colorado 5:2 (kon.)
Arizona Coyotes
2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
Winnipeg Jets
Neděle 07.04.2019, 04:15 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:50:19)

Tři hvězdy utkání
    1. Mark Scheifele (WPG) 1+1
    2. Kyle Connor (WPG) 1+1
    3. Brad Richardson (ARI) 1+0

Sezona pro Arizonu je u konce. Ve svém posledním utkání v sezoně prohráli Coyotes na domácím ledě s Winnipegem 2:4. Do zápasu sice vstoupili lépe a ujali se vedení 1:0 po přesilovkové trefě Galchenyuka, ale Winnipegu se podařilo ještě v první třetině vyrovnat a ve druhé třetině zasypat soupeře třemi góly, které nakonec rozhodly. Arizona se v poslední třetině herně zvedla, ale podařilo se jí vsítit jen gól na 2:4. Kontaktní gól, jehož dosáhla pět minut před koncem, nebyl uznán.

59:40
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Vinnie Hinostroza – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

59:40
    Hra je přerušena. Byfuglien ostře atakoval Hinostrozu u mantinelu. Ten se z toho dost těžce zvedal a v pokleku byl Byfuglienem ještě přistrčen. Na oplátku prudce sekl svého soupeře hokejkou, což se Byfuglienovi nelíbilo, hráče Arizony srazil k zemi, a na ledě ho začal nepříjemně "masírovat".

59:30
    Richardson znovu střílel mimo tři tyče.

59:01
    Richardson si udělal oblouček do pravého kruhu, svůj bekhend poslal vedle.

58:53
    Nakonec se povedlo a po krátkém zápolení podél mantinelu se domácím podařilo přinutit Hellebuycka přerušit hru.

58:10
    Domácí mají puk ve vlastním pásmu. Dostat se do útočného pásma, respektive se tam vrátit, se jim nedaří.

57:20
    Coyotes zkouší hru bez brankáře.

57:00
    Čas se Arizoně krátí. S případným kontaktním gólem by měla určitě ještě šanci, se ztrátou dvou branek jsou naděje hodně nízké.

56:03
    Winnipeg vyhrál v útočném pásmu buly. Ke střele se od levého mantinelu dostal Ehlers, Pickard chytá a přerušuje hru.

55:52
    Arizona zahrála na zakázané uvolnění.

55:30
    Wheeler střílel zpoza kruhů, Pickarda se mu překonat nepodařilo.

54:58
    Hra je přerušena. Komerční přestávka.
    54:50 Neuznaný gól Arizony

54:50
    Rozhodčí gól neuznává, došlo k nedovolenému bránění Archibalda, který krátce před tečováním sekl hokejkou Hellebuycka do vyrážečky.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 3. Galchenyuk, 44. Richardson (Hinostroza, Grabner) – 16. Scheifele (Connor), 23. Trouba (P. Lindholm, Lowry), 31. Connor (Scheifele, Wheeler), 36. Ehlers (T. Myers)

Arizona Coyotes: Pickard (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Goligoski, Connauton, Oesterle – Keller, Stepan (A), Fischer – J. Archibald, Dvorak, Crouse – Hinostroza, Richardson, Grabner – Garland, Cousins, Galchenyuk.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Perreault, K. Hayes, Ehlers – Laine, Little, Copp – Roslovic, Lowry, P. Lindholm.

Rozhodčí: McCauley, Lee – Gibbons, Gawryletz

Diváci: 17125