Piast Gliwice – Zagłębie 1:0 (kon.) | Cracovia – Jagiellonia 0:1 (kon.)
GKS Piast Gliwice
1:0 (1:0)
Zagłębie Lubin
Úterý 23.04.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Gliwice • Polská Ekstraklasa • O titul

Piotr Parzyszek se stal jediným střelcem tohoto zápasu, díky jeho ráně vyhrává domácí celek. Hosté hráli dlouho proti deseti soupeřů, červenou kartu dostal Jorge Félix, ale Lubin vyrovnat nedokázal. (19:54:49)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:15.

90+4

90+4
    František Plach bude vykopávat od své branky, rozhodně nepospíchá.

90+3
    Jakub Tosik bleskově běží pro míč a rychle bude vhazovat. Snaží se udělat maximum pro vyrovnání.

90+3
    Ľubomír Guldan poslal míč před branku soupeře, ale obrana si dokázala poradit.

90+2
    Marcin Pietrowski vhazuje na útočné polovině, následně zkoušel hru co nejdál od své branky udržet Aleksandar Sedlar.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

89
    Obrana Piastu drží míč daleko od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

87
    Žlutou kartu dostává Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin).

86
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Joel Valencia, přichází Michal Papadopulos.

85
    Ľubomír Guldan bleskově rozehrává od své branky a snaží se co nejrychleji přenést hru před branku. To se však nepodařilo.

84
    František Plach rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, nicméně s rozehrávkou rozhodně nepospíchal.

83
    Domácí celek se usadil na polovině soupeře, ale ke střele se Lubin nedostal.

82
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Filip Jagiełło, přichází Maciej Dąbrowski.

80
    Rohový kop rozehrával hostující celek, Saša Balić hlavičkoval nepřesně. Následně byl jeden z hráčů v souboji nešikovně dohraný.

78
    Saša Balić přišel o míč, a tak se do rychlého přečíslení dostali domácí. Tomasz Mokwa centroval před branku, ale jeho akce postrádala přesnost.

77
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Martin Konczkowski, přichází Marcin Pietrowski.