Admira – Mattersburg 0:2 (kon.) | Hartberg – Rapid 2:4 (kon.) | Wacker – Rheindorf Altach 0:4 (kon.)
TSV Hartberg
2:4 (1:1)
SK Rapid Vídeň
Úterý 23.04.2019, 19:00 • Stadion Hartberg (Hartberg) • Rakouská Bundesliga • O udržení

Děkuji že jste dnes zápas sledovali a přeji hezký zbytek večera. (21:03:03)

Druhý poločas vyzněl mnohem jasněji pro celek z Vídně, který si připisuje další tři body na čele tabulky skupiny o udržení. Nejprve hned po poločase zvýšil Murg, na dvoubrankový náskok odskočil Rapid po trefě Bolingoli-Mbomba a na destruktivní skóre pak upravil Schobesberger. V 83. minutě sice ještě snížil a kosmeticky upravil Cancola, to bylo ale vše.

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 7:7. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 22:15.

90+4

90+3
    Kovacević zahrozil, když se ještě ve vápně dostal k míči, ale pohotovou střelou trefil pouze a jen obránce.

90+2
    Rapid Vídeň ztratila míč a ještě nechala jít do útoku domácí celek, ale nakonec z toho vzešla jen střela, která netrefila cíl.

90+1
    Hosté vývoj zápasu kontrolují a míč drží většinu nastaveného času na svých kopačkách.

90
    Rozhodčí k zápasu přidá ještě celé 4 minuty. Je pravda, že zápas se často přerušoval.

89
    Dlouhý nákop, snad až od půlky získal ve vápně Rep, jenže netrefil branku z většího úhlu.

88
    Ještě nějakou šanci si můžou nyní vytvořit domácí dlouhým autovým vhazováním, které míří až do šestnáctky.

87
    Čekali jsme, že se bude pískat penalta, jelikož ve vápně se pod hostujícím hráčem svalil i ten domácí. Rozhodčí ale nechává hru probíhat dále.

86
    Rapid chyboval těsně před svým brankářem a nikdo z hráčů míč nevyrazil. Následně se k němu dostal Rep a po otočce trefil břevno.

85
    Rapid už ale nic velkého nechce připustit a tak si míč kontroluje. Nyní navíc promrhal velkou možnost, když Swete těsně vyrazil střelu z blízkosti.
    83. David CANCOLA - 2:4

83
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID CANCOLA. Tak že by se pokusili domácí ještě zdramatizovat? Po přímém kopu hlavičkoval jeden z hráčů a následně se k odraženému míči dostal právě Cancola a dorazil.

82
    Žlutou kartu dostává Boli Bolingoli-Mbombo (SK Rapid Vídeň).

81
    Máme tady dnes už jenom cca 10 minut do konce. O osudu zápasu je již rozhodnuto a tak můžeme spíš počítat jen s dohráváním zápasu.

80
    Žlutou kartu dostává David Cancola (TSV Hartberg).

Jiří Polášek

Branky: 28. Rep, 83. Cancola – 14. Swete (vla.), 48. Murg, 62. Bolingoli-Mbombo, 74. Schobesberger

Karty:   50. Kainz (HBG), 80. Cancola (HBG) – 82. Bolingoli-Mbombo (RVI)

TSV Hartberg: Swete – Huber, Rotter, Sittsam – Blauensteiner, Camara, Kovačević, Rep, Rasswalder (66. Flecker) – Heil (67. Cancola), Kainz (77. Ilić).
    Náhradníci: Faist – Cancola, Flecker, Kröpfl, Ilić, Tadić, Siegl.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Auer, Sonnleitner, M. Hofmann, Bolingoli-Mbombo – Grahovać, Schwab – Murg, Knasmüllner (47. Ljubičić), Ivan (71. Schobesberger) – Pavlović (78. Badji).
    Náhradníci: Knoflach – Ljubičić, Badji, Muldur, Potzmann, Schobesberger, Thurnwald.

Rozhodčí: S. Gishamer (RAK)