Zlín – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Karviná – Slavia 2:3 (kon.)
MFK Karviná
2:3 (2:1)
SK Slavia Praha
Neděle 28.04.2019, 13:30 • Kovona Karviná • Juniorská liga – O umístění • 5. kolo

83
    Žlutou kartu dostává (MFK Karviná).

76
    Slavia právě vstřelila branku!
    Skóre je jako na houpačce, v tuto chvíli jsou to hosté, kteří mají navrch, Pražané se patnáct minut před koncem dostávají do vedení, podruhé se dnes trefil FARID NABIJEV!

70
    Žlutou kartu dostává Libor Drozda (SK Slavia Praha).

50
    Po pěti minutách druhého poločasu máme opět srovnáno a začínáme zase od začátku. Autorem druhého gólu Slavie je MICHAL VANĚK!

17
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí tým otáčí průběh dnešního utkání a dostává se do vedení, do střelecké listiny se zapisuje VOJTĚCH WALA!

8
    Z následného rohového kopu domácí udeřit nedokázali, o malou chvíli později už ano, na konci celé akce byl PETR GALUŠKA!