Vel. Meziříčí – Hlučín 2:1 (kon.) | Rýmařov – Zlínsko 5:0 (kon.) | Kroměříž – D. Benešov 5:1 (kon.)
FC Velké Meziříčí
2:1 (1:0)
FC Hlučín
Pátek 24.05.2019, 17:00 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 26. kolo

To je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:55:04)

Dnešní utkání sledovalo 240 diváků.

Je konec. Domácí díky vydařenému závěru prvního poločasu a úvodu druhého završují výhru 2:1. Hosté se poté snažili o vyrovnání a touha byla opravdu veliká. Oni tři branky vsítili, ale dvě nebyly uznány z důvodu ofsajdového postavení. Velmez se tedy po třech porážkách v řadě konečně dočkali výhry, zatímco Hlučín má již čtvrtou porážku v řadě.

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Heiník (FC Hlučín).

90
    Rozhodčí nastavuje pouze 1 minutu.

89
    Žlutou kartu dostává Málek (FC Hlučín).

87
    Domácí mohli mít zápas již v kapse, ovšem z obrovské blízkosti netrefil Dufek branku a míč putoval vedle. Pokud by se trefil, skóre by se na 100% měnilo na 3:1.

85
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Šuta, přichází Chalupa.

85
    Hlučín se snažil založit ještě nebezpečnou akci po levé straně, Kraut však nepřesně přihrál a zmařil nadějnou akci hostů.

82
    Osm minut základní hrací doby zbývá Hlučínu na vyrovnání, uvidíme zda se jim to povede, nebo Velmez dohraje utkání v obranné formaci a taktice. Závěr bude opravdu zajímavý.

80
    Tomu říkám noční můra pro Hlučín!! Dnes jim nebyla uznána již druhá branka, zrovna tato možná být mohla, jelikož ofsajd byl opravdu centimetrový.

78
    Zbývá nám dvanáct minut do konce základní hrací doby, Hlučín se bude snažit o vyrovnání, uvidíme zda se jim to povede!!

76
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Ale pozor! Nejdříve střílel T. Dostál, jeho střela ale letěla vedlo, poté přišel špatný odkop od brány a na podruhé již hosté dotlačili míč do sítě. Závěr bude ještě zajímavý. Střelec gólu MARTIN FOLTYN.

73
    Po úspěšném tří minutovém tlaku hostů, se domácí uvolnili a tentokrát zatlačili obranu hostů oni. Z levé strany přišel centr, až na stranu pravou, kde se o střelu pokoušel Demeter, jeho rána byla ale zblokovaná.

70
    Hostům se nelíbí skóre a tak dřou nejvíce co to jde, trenér si zavolal kapitána Hlučína, a ten následně povolal celý tým do útoku, tak uvidíme zda se dočkáme vyrovnání!

69
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází T. Dostál, přichází Jančík.

67
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Krčál.

67
    Pro Hlučín to tak skvěle vypadalo, na začátku prvního poločasu, momentálně je všemu jinak. Dle mě je tento zápas již rozhodnut, teď už jen jaké bude konečné skóre.