Saúdská Arábie – Panama 1:2 (kon.) | Mali – Francie 2:3 (kon.) | Jihoafr. republika – Portugalsko 1:1 (kon.)
Jižní Korea – Argentina 2:1 (kon.)
Jihoafrická republika
1:1 (0:1)
Portugalsko
Pátek 31.05.2019, 20:30 • Stadion Miejski, Bílsko-Bělá • Mistrovství světa U20 • Skupina F

90+1
    Až do první nastavené minuty si hlavní arbitr schovával žlutou kartu. Za tvrdý zákrok na rozběhnutého Leaa byl napomenut Brendon Moloisane.

90
    Pozornost všech teď na sebe upoutal čtvrtý rozhodčí, který ukázal, že se bude hrát ještě šest minut!

83
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Jota, přichází Pedro Neto.

76
    Střídání v týmu Jihoafrická republika: ze hřiště odchází Thakgalo Leshabela, přichází Muzomuhle Khanyi.
    71. Diogo Queirós (POR)

71
    Kubheka udělal první větší chybu, po které se musel spolehnout na brankovou konstrukci! Jihoafrický gólman špatně vyběhl pro centr Trincaa a důrazný Queirós v jeho těsné blízkosti hlavičkoval do břevna.

68
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Nuno Santos, přichází Pedro Martelo.

65
    Střídání v týmu Jihoafrická republika: ze hřiště odchází Oswin Appollis, přichází Njabulo Blom.
    60. Kubheka zlikvidoval Jotovu penaltu!

60
    Skóre se tentokrát nemění! Jota zamířil do pravé poloviny brány, jenomže skvěle chytající Kubheka jeho úmysl dokonale vystihl!

59
    Ani Gcabovi hra rukou neprošla, a tak Kubheka bude čelit pokutovému kopu!

54
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Ruben Vinagre, přichází Francisco Moura.
    53. James MONYANE - 1:1

53
    Jihoafrická republika právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Míč si na penaltový bod postavil JAMES MONYANE a placírkou ho zkušeně nasměroval ze svého pohledu k pravé tyči.

52
    Stačí! Leite skutečně trefil míč rukou a JAR tak může vyrovnat z pokutového kopu!
    19. Rafael LEAO - 0:1

19
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Evropský výběr se v devatenácté minutě dostává do vedení! Thierry Correia měl dostatek klidu na odcentrování. Uvnitř šestnáctky našel RAFAELA LEAA a ten z druhého doteku propasíroval míč za Kubheku, kterému nebylo nic platné ani pohotové vyběhnutí.
    13. Trincao (POR)

13
    Vinagre si na levé straně narazil s Jotou a výborně odcentroval na Trincaa, který se ve vzduchu srovnal k náročné hlavičce, nicméně ji koníčkem poslal přesně na místo, kde stál gólman Kubheka.
    5. Kobamelo Kodisang (JAR)

5
    Málem jsme byli svědky nádherné trefy! Kobamelo Kodisang si počkal na dlouhý pas přes osu hřiště a z hranice vápna vystřelil rovnou z voleje. Míč se stáčel do branky a nakonec lízl tyč, od které se odrazil mimo.