0:1 (0:0)
Mexiko
Středa 03.07.2019, 04:30CONCACAF Gold Cup • Semifinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky CONCACAF GOLD Cupu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Haiti a Mexiko.

Fotbalisté Haiti na tomto turnaji zatím neprohráli. Na úvod porazili Bermudy 3:2, pak Nikaraguu 2:0 a Kostariku 3:2. Díky naprosto nečekané nedělní výhře ve čtvrtfinále nad Kanadou 3:2 postoupilo Haiti to semifinále, ve kterém čeká těžký soupeř, Mexiko.

Fotbalisté Mexika v základní skupině odehráli tři zápasy. Porazili Kubu 7:0, Kanadu 3:1 a Martinik 3:2. Tým postoupil do čtvrtfinále, ve kterém porazil Kostariku 2:1 po penaltách.

Toto semifinálové utkání má celkem jasného papírového favorita, fotbalisty Mexika. Haiti sahá po naprosté senzaci a tým pro úspěch udělá maximum.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Haiti: Placide – Arcus, Jean-Baptiste, Geffrard, Christian – Guerrier, Saba, Alceus – Bazile, Pierrot, Nazon.
    Náhradníci: J. Duverger – Alexis, Bissainthe, Cantave, Clerveaux, Désiré, Etienne, Herivaux, Hérold Jr..

Mexiko: Ochoa – L. Rodríguez, Salcedo, H. Moreno, Gallardo – J. dos Santos, E. Álvarez, Guardado – Alvarado, Jiménez, R. Pizarro.
    Náhradníci: González, Orozco – Antuna, N. Araujo, É Gutiérrez, C. Montes, L. Montes, Navarro, O. Pineda, D. Reyes, C. Rodríguez, Vega..

Zápas začne ve 4:30.

Hráči jsou na hrací ploše, začneme.
    Utkání brzy začne.

1

1
    Za obrovského zájmu fanoušků zde v Phoenixu utkání začalo.

1
    Frantzdy Pierrot autorem první střely v zápase, jeho rána však končí mimo branku, vykopávat tak bude Guillermo Ochoa.

2
    Jonathan dos Santos rozehrával první rohový kop v tomto zápase, ale do výraznější šance se nedostal. Mexiko hraje v bílém, Haity v modrém.

4
    Nyní sledujeme aktivní hru Haity, Alex Junior Christian vhazoval na útočné polovině, ale jeho spoluhráči se do střelecké pozice dostat nedokázali.

4
    Guillermo Ochoa rozehrává od své branky, Jonathan dos Santos vybojoval míč, a tak zakládá co nejrychlejší protiakci.

4
    Brankář Haity si dokázal poměrně snadno poradit s dalekonosnou střelou jednoho z hráčů Mexika.

5
    Podle ohlasu fanoušků má na stadionu větší převahu obecenstvo z Mexika, nicméně fanoušci Haiti jsou také slyšet.

6
    Wilde-Donald Guerrier se dopustil faulu na polovině hrací plochy, rozehrávat tak bude tým vedený jako hostující.

7
    Sledujeme hodně opatrný úvod zápasu, ani jeden celek nechce chybovat, mnoho šancí jsme zatím neviděli.

8
    Luis Rodríguez vhazuje, ale výraznější příležitost pro své spoluhráče vypracovat nedokázal.

9
    Roberto Alvarado zakončoval akci Mexika, jeho rána byla zblokovaná obráncem. Hráč reklamoval pokutový kop, nicméně sudí nechává hru plynout.

10
    Volný kop pro fotbalisty Mexika. Roberto Alvarado se po centru před branku dostal ke střele, jeho projektil však končí mimo branku.
    10. Roberto Alvarado (MEX)

12
    Edson Álvarez hlavičkoval po rohovém kopu, jeho zakončení se do branky nevešlo, míč končí mimo.

13
    Míč se dostává k brankář Haiti, který rozehrává dlouhým výkopem od své branky.

14
    Žlutou kartu dostává Bryan Alceus (Haiti).

16
    Po delší době registrujeme střelecký pokus. Mexický Andrés Guardado se propracoval do zakončení, jeho rána končí mimo branku. Johny Placide bude vykopávat.

18
    Haiti rozehrávalo volný kop, ale mexická obrana si snadno dokázala poradit a míč dostala do bezpečí.

18
    Následně, z ničeho nic, přišla rána z velké dálky a jejím autorem byl Alex Junior Christian.

20
    Mexiko nyní vybojovalo rohový kop, druhý v tomto zápase. Centr se snesl před branku a zakončoval Rodolfo Pizarro. Jeho ránu zblokoval jeden z obránců. Byl to Andrew Jean-Baptiste, kdo dobře zasáhl.

20
    Dvacet minut hry je pryč, na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, ani jeden celek neměl gólovou šanci.

22
    Mexiko se pokoušelo o rychlou akci, jenže ji špatně načasovalo. Roberto Alvarado byl nachytaný v postavení mimo hru. Ofsajd neunikl pozornosti sudích.

25
    Sledujeme fotbal, který nenabízí mnoho šancí, hra se přelévá ze strany na stranu bez střeleckých příležitostí.

26
    Andrew Jean-Baptiste odvrátil zajímavě vypadající akci soupeře za cenu rohového kopu. Příležitost tak má Mexiko, jmenovitě Jonathan dos Santos rozehrávající od praporku.

27
    Centr se snesl do prostoru před brankou, kde úřadoval Johny Placide. Ten v poklidu rozehrává.

29
    Wilde-Donald Guerrier se na útočné polovině dopustil poněkud zbytečného faulu, rozehrávat tak bude na své polovině tým Mexika.

30
    Třicet minut hry je pryč a na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Diváci mnoho šancí neviděli.

32
    Mexiko nyní mělo šanci, Jesús Gallardo byl zakončujícím hráčem. Zkoušel se trefit na vzdálenější tyč, jenže branku trefit nedokázal.

34
    Nyní se do šance dostal mexický Raúl Jiménez, jehož hlavičku chytil brankář. Velká příležitost Mexika.
    34. Mexická šance.

36
    Fotbalisté Mexika mají nyní převahu, hrají aktivněji, přesněji si přihrávají, ale zatím obrana Haiti drží.

38
    Frantzdy Pierrot byl nachytaný v postavení mimo hru, jeho akce tak končí díky pozornosti pomezního sudího.

40
    Mexiko mělo velkou šanci nyní, nicméně Jonathan dos Santos pálil mimo branku, nedokázal přesněji zamířit.

42
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších šancí, sledujeme klidnější pasáž hry na polovině hrací plochy.

43
    Jesús Gallardo autorem další mexické střely, jenže Bryan Alceus dokázal míč zblokovat, a tak nemusel brankář zasahovat.

44
    Rohový kop pro aktivněji hrající Mexiko, to ale zatím nemůže překonat obranu soupeře.

45
    Jesús Gallardo centroval před branku, ale jeho centr snadno získal brankář Johny Placide. Ten uklidnil situaci.

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat nad rámec prvních pětačtyřiceti.

45+1

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Mexiko je v hodnocení FIFA na 19. pozici, Haity je 101. v tabulce. Zatím však mezi těmito celky platí po prvním poločase vyrovnaný stav. Objektivně nutno konstatovat, že výraznější šance měl tým Mexika, brankáře však prostřelit nedokázal. Na stadionu zde ve Phoenixu platí bezbrankový stav.

46

46
    Jako první se ve druhém poločase dostal do šance Hervé Bazile, jenže jeho rána končí mimo.

48
    Aktivněji ve druhém poločase začalo Haiti, ale zatím stále platí bezbrankový stav.

49
    Frantzdy Pierrot to zkoušel z velké dálky, jeho rána nebyla přesná, pokusu chyběl i důraz. Vykopávat bude brankář Mexika od své brány.

50
    Obrázek hry se vrací k tomu, který byl k vidění během první části zápasu. Tým vedený jako hostující hraje aktivněji a Haiti se musí bránit.

52
    Brankář Johny Placide rozehrává od své branky, sebral míč ze země, a pak přenechal míč obráncům.

54
    Po delší době registrujeme střelecký pokus. Z velké dálky to zkoušel Wilde-Donald Guerrier. Jeho pokus končí výrazně mimo branku, gólman pohledem kontroloval hru.

55
    Rohový kop bude rozehrávat po deseti minutách druhého poločasu Mexiko, následně pálil Carlos Salcedo, ale jeho pokus byl nepovedený.

56
    Momentálně se hra hodně uklidnila, optickou převahu má sice Mexiko, ale výraznější šance si nemůže vypracovat. Obrana Haiti hraje zodpovědně.

58
    Vhazování pro tým vedený jako domácí, provede jej na své polovině Alex Junior Christian.

60
    Sledujeme klidnější pasáž hry, střelecké příležitosti k vidění nejsou. To se však může změnit, protože bude Mexiko rozehrávat rohový kop.

61
    Andrew Jean-Baptiste dokázal centr před branku odhlavičkovat, následně ale jeho spoluhráči faulovali, takže na útočné polovině bude dál hrát výběr Mexika.

61
    Mexický volný kop nebyl vůbec špatný, následně zakončoval Roberto Alvarado, jehož přízemní pokus kryje brankář.

63
    Rohový kop pro Haiti. Centr se snesl před branku, ale obrana zasahovat nemusela, centr byl příliš přetažený.

64
    Guillermo Ochoa získává míč před svou brankou, a tak uklidnil hru.

65
    Sledujeme zajímavý fotbal, hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím na výraznější šanci ve druhém poločase čekáme. Haiti, jasný outsider, drží zatím dobrý výsledek..

66
    Andrés Guardado rozehrával volný kop. Jeho ránu vytěsnil Johny Placide na rohový kop, se kterým si obrana dokázala poradit.

68
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Carlos Rodríguez.
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Roberto Alvarado, přichází Uriel Antuna.

69
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Duckens Nazon, přichází Derrick Etienne.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, stále platí bezbrankový stav, více ze hry a šancí má Mexiko.

71
    Alex Junior Christian měl zajímavou střeleckou pozici, ale vypálit na branku nedokázal, obrana si dokázala poradit.

73
    Johny Placide musel být pozorný, Jesús Gallardo se dostal do šance, ale brankář Haiti sebral míč dříve.

73
    Mexiko se pokouší vstřelit rozhodující branku zápasu, obrana Haiti musí být pozorná.

73
    Johny Placide výborně zasáhl, akce Mexika tak končí.
    73. Šance Mexika.

77
    Sledujeme dramatickou koncovku zápasu, aktuálně platí bezbrankový stav, nicméně Mexiko má velkou převahu.

78
    Wilde-Donald Guerrier byl nachytaný v postavení mimo hru, akci Haiti ukončil pomezní sudí.

80
    Deset minut hry zbývá do konce poločasu, aktivněji hrající Mexiko má převahu, ale na výraznější šanci momentálně čeká. Haiti je pod velkým tlakem.

81
    Johny Placide bude rozehrávat od své branky.

83
    Žlutou kartu dostává Héctor Moreno (Mexiko).

83
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Frantzdy Pierrot, přichází Jonel Désiré.

84
    Andrew Jean-Baptiste pálil ze zajímavé střelecké pozice, jeho rána končí však výrazně mimo branku.

85
    Posledních pět minut hry zbývá do konce zápasu, pokud nepadne branka, uvidíme prodloužení.

88
    Haiti se pokouší vstřelit rozhodující branku zápasu, nicméně obrana Mexika je pozorná.

89
    Žlutou kartu dostává Luis Rodríguez (Mexiko).

90
    Dostáváme se do poslední minuty druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90+1
    Šance pro Haiti, jenže Derrick Etienne nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Guillermo Ochoa získává míč.

90+2
    Wilde-Donald Guerrier byl nachytaný v postavení mimo hru. Směr hry se tedy otáčí.

90+4
    Zdá se, že ani ve druhém poločase přes šance branku neuvidíme.

90+4
    Luis Rodríguez měl velkou šanci, ale jeho rána byla zblokovaná.

90+4
    Druhý poločas skončil.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Ani ve druhém poločase jsme branku neviděli, a pak po přestávce bude následovat prodloužení dvakrát patnáct minut.
    64 128 diváků sleduje na stadionu tento zápas.

91
    Začal první poločas prodloužení.

91
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Edson Álvarez, přichází Diego Reyes.

93
    Pokutový kop pro Mexiko.
    93. Penaltový zákrok.

93
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Mexiko se dostává z kraje prodloužení do vedení, s přehledem pokutový kop proměnil RAÚL JIMÉNEZ. Poslal míč k tyčce, brankář zůstal ve středu.
    93. Raúl JIMÉNEZ - 0:1

94
    Haiti je hodně otřesené inkasovanou brankou, nyní musí otevřít hru a pokusit se vyrovnat.

96
    Postavení mimo hru a v něm Wilde-Donald Guerrier.

98
    Sledujeme klidnější pasáž hry, Mexiko drží jednobrankové vedení, Haiti se pokouší o vyrovnání. Inkasovalo z pokutového kopu.

99
    Mexiko se dopustilo faulu, rozehrávat bude Haiti, nejprve ale provede střídání.

99
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Steeven Saba, přichází Zachary Herivaux.

100
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Wilde-Donald Guerrier, přichází Mikaël Cantave.

101
    Ve 101. minutě bude Mexiko, aktivněji hrající a vedoucí o jednu branku, rozehrávat rohový kop.

102
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mexiko má dál optickou převahu, Haiti se dobře brání.

105
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Jonathan dos Santos, přichází Luis Montes.

105+1
    Jedna minuta se bude nastavovat k první části prodloužení.

105+1
    První prodloužení skončilo.

Raúl Jiménez proměnil z kraje prodloužení pokutový kop, a tak díky jeho ráně vede Mexiko 1:0 a má momentálně blíže k postupu do finále.

106
    Začalo druhé prodloužení.

106
    Patnáct minut hry dělí Mexiko od postupu do finále.

108
    Haiti se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale má velké problémy s finální přihrávkou.

109
    Andrew Jean-Baptiste nedovoleně zastavil soupeře, fauloval Rodolfo Pizarru.

110
    Mexiko rozehrává volný kop na útočné polovině, rozhodlo se pro rozehrávku nakrátko.

110
    Raúl Jiménez autorem velmi dobré střely, která však končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

112
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Mexiko drží náskok, Haiti se do šancí příliš nedostává.

113
    Guillermo Ochoa po střele soupeře vyboxoval míč, díky čemuž založil rychlou protiakci. Do šance se jeho spoluhráči nedostali.

114
    Rodolfo Pizarro se dostal do střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku.

114
    Další obrovská šance Mexika, i tentokrát končí míč vedle branky.

115
    Pět minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém zatím vede Mexiko.

115
    Johny Placide podržel své spoluhráče skvělým zákrokem. Po parádní akci soupeře vyrazil rukou míč na rohový kop.

116
    Carlos Rodríguez byl nachytaný v postavení mimo hru.

117
    Raúl Jiménez měl další zajímavou šanci Mexika, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman bude vykopávat. Mnoho času už Haiti nemá.

118
    Rohový kop pro Mexiko, které hraje celý zápas aktivněji. Obrana Haiti se musí pořádně bránit tlaku soupeře.

119
    Mikaël Cantave se z ničeho nich objevil ve střelecké pozici, jeho parádní rána končí na spojnici.

120
    Probíhá poslední minuta, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

120+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

120+1
    Carlos Salcedo pálil z dobré pozice, jeho rána končí mimo.

120+2
    Luis Montes před sebou odkrytou bránu, jenže míč poslal na tribunu. Obrovská šance nevyužitá.
    120+2. Šance Mexika.

120+3

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 10:15. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 19:10.

Mexiko bylo celý zápas aktivnější, prosadit se dokázalo až v prodloužení, kdy proměnilo pokutový kop. Díky tomu porazilo urputně bojující Haiti a postoupilo do finále, kde se utká s vítězem zápasu USA – Jamajka. (07:12:26)