Konyaspor – Ankaragücü 0:0 (kon.) | Göztepe – Antalyaspor 0:1 (kon.) | Kasımpaşa – Trabzonspor 1:1 (kon.)
Yeni Malatyaspor – Başakşehir 3:0 (kon.)
Kasımpaşa SK
1:1 (1:1)
Trabzonspor AŞ
Neděle 18.08.2019, 20:45Turecká Superliga • 1. kolo

Máme za sebou utkání prvního kola turecké Superligy, v němž Kasımpaşa remizovala na domácím hřišti s Trabzonsporem 1:1. Do vedení šli ve 34. minutě hosté, to se prosadil střelou pod ruku gólmana Alexander Sörloth. Domácí však odpověděli už o šest minut později, akrobaticky se prosadil za velkého přispění teče soupeře Aytaç Kara. Druhý poločas branku nenabídl, ačkoli pár zajímavých příležitostí k vidění bylo. V té největší selhal v 87. minutě Pektemek, jehož skvěle vychytal Ugurcan Cakır.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:17.

90+6

90+5
    Ofenzivu Trabzonsporu se vydal podpořit i Filip Novák, kulatý nesmysl se k němu ošem nedostal, do bezpečí ho uklidil Síám bin Júsif.

90+4
    Domácí gólman vystartoval daleko ze své svatyně, aby vyboxoval pas do pokutového území. Byl však úspěšný.

90+3
    Odraženého míče se chopil Caleb Ekuban, jenž pouze nastřelil chumel hráčů stojících před bránou. Vybojoval ale alespoň roh.

90+2
    Anthony Nwakaeme se dobře uvolnil přes protihráče a dokonce dokázal i vypálit, avšak přímo do středu brány, kde stál připravený Fatih Öztürk.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby pět minut.

90
    Jorge Fernandes úplně mimo balón kolenem zasáhl Nwakaemeho. Po zásluze se stává druhým hráčem potrestaným žlutou kartou.

89
    Střídání v týmu Kasımpaşa SK: ze hřiště odchází Haris Hajradinovič, přichází Veysel Sari.
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Abdülkadir Ömür, přichází Dogan Erdogan.

88
    Na druhé straně se hrubě nepovedla nahrávka Ekubanovi. Ten oslovil pouze protihráče Fernandese.
    87. Fantastický zákrok Cakıra zachránil Trabzonsporu remízu

87
    Fantastický Ugurcan Cakır! Přízemní pas z pravé strany našel uvnitř pokutového území Mustafu Pektemeka, jeho tvrdou ránu z jedničky ale hostující gólman parádně vytáhl nad břevno!

86
    Nwakaeme z levé lajny přihrál do ideální palebné pozice Ömür, kterému však zmenšil střelecký úhel skvěle vystoupivší Strahil Popov. Míč domácího beka také trefil.

85
    Až příliš ochotně šel Abdul Khalili k zemi po zákroku Sosy. Píšťalka rozhidčího v tomto případě zůstala němá.

84
    Vypadá to, že překvapivě více sil má v závěru zápasu Kasımpaşa, jež kombinuje na polovině soupeře a se najít okénko v defenzivě soupeře.

83
    V minisouboji Síáma bin Júsifa a Alexandera Sörlotha zvítězil domácí stoper, jenž nepustil norského forvarda za svá záda.