Bohemians B – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Dukla B – Pardubice B 5:1 (kon.) | Teplice B – Velvary 1:2 (kon.)
Ml. Boleslav B – Chlumec n/C 7:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
1:2 (1:0)
FC Hradec Králové B
Neděle 18.08.2019, 10:15 • Uhříněves • Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:15:26)

Je konec! Bohemians Praha 1905 B nakonec ztratili utkání s rezervou Hradce Králové a prohráli 1:2! Domácí se přitom ujali vedení v 15. minutě, kdy se prosadil Osmančík! Hradec Králové však stačil vývoj utkání ve druhé půli otočit. Nejprve vyrovnal Marek Rajnoch a stejný hráč tři minuty před koncem rozhodl o výhře Hradce Králové.

90

89
    Bohemka ještě zahrávala přímý kop, ale ohrozit branku Hradce Králové se jí nepodařilo.
    87. RAJNOCH - 1:2

87
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Neuvěřitelné! Hradec Králové dokázal tři minuty před koncem přidat svou druhou branku v dnešním střetnutí a přibližuje se k triumfu. Autorem branky je MAREK RAJNOCH!

86
    Až nyní se Hradec Králové po dlouhé době dostal na polovinu Bohemians, kde nasbíral cenné vteřinky k dobru.

84
    Klokani to pro změnu zkusili rychlým přechodem po pravém křídle. I s tímto výpadem si obrana Hradce Králové poradila.

82
    Bohemka teď sevřela Hradec Králové velkým tlakem, ale obrana hostujícího mužstva zatím působí aktivně.

79
    Bohemians se tlačí do útoku. Domácí celek se chce v závěrečných minutách duelu porvat o vítězství.

77
    Hosté pro změnu vyzkoušeli útok vedený středem hrací plochy, jenže důrazná obrana Bohemians dokázala odpovědět.

75
    Hradec Králové se po delší době usadil na polovině Bohemians, nicméně ani tentokrát se hosté nedostali do zakončení.

73
    Bohemka zaútočila po pravém křídle, jenže nikdo z domácích hráčů nedokázal adresně odcentrovat.

71
    Domácí zahrávali už sedmý rohový kop, ale ani tentokrát obranu Hradce Králové neohrozili.

68
    Vrána poslal přihrávku na hranici pokutového území, ale tam ve skluzu zasáhl Plašil.

66
    Vondra získal odražený míč a pohotově odcentroval do velkého vápna. Nikdo v zeleném hlavičkovat nedokázal.

64
    Bohemians se po dlouhé době vydali do útoku, nicméně prudký centr z pravé strany skončil na hlavě obránce.

61
    Je za námi hodina hry a zatím sledujeme zajímavý duel. Hradec Králové dokázal po přestávce vyrovnat a pokračuje v aktivitě.

59
    Domácí nyní uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině a snaží se otupit sílící tlak Hradce Králové.