Kiel – Karlsruher SC 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Heidenheim 2:1 (kon.) | Fürth – Regensburg 1:0 (kon.)
SpVgg Greuther Fürth
1:0 (0:0)
SSV Jahn Regensburg
Neděle 18.08.2019, 13:30 • Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth • 2. německá Bundesliga • 3. kolo

Po zlepšené druhé půli rozhodující branku zaznamenal Green. Další gól Hrgoty nebyl uznán. Regensburg byl 70 minut zcela vyrovnaným soupeřem, ale po vedoucí brance zcela nechal volné pole působnosti fotbalistům Fürthu. Fürthu velmi pomohli také první dvě změny v sestavě. Tři body do tabulky tak připisuje Greuther Fürth. Veškeré důležité situace ze zápasu vidíte v tomto onlajnu díky gifům kolegy Jana Hochmana. (15:31:27)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 19:14.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Chima Okoroji (SSV Jahn Regensburg).

90+4
    U rohového praporku fauloval hráče Fürthu obránce Okoroji.

90+3
    U postranní čáry byl faulován nervní Tobias Mohr.

90+2
    Nakopávaný míč nejprve netrefil brankář Meyer a následně ani při pokusu o střelbu hráč Fürthu.

90+1
    Hraje se výhradně na polovině celku Regensburgu, který po vstřelené brance zcela odpadl.

90
    Sudí nastaví 4 minuty!

89
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Paul Seguin, přichází Paul Jaeckel.

87
    Hráč Fürthu se již dostal s míčem za koncovou čáru.

86
    Branka Fürthu nebyla uznána na základě signálu VAR systému, který byl poslán sudímu.

84
    Ve středu hřiště leží jeden z hráčů Regensburgu.

82
    Skvělý zápas hraje Branimir Hrgota , který na hřiště přišel až v 68. minutě a jasně zúročuje své zkušenosti z Bundesligy (Frankfurt, Mönchengladbach).
    81. Neuznaný gol domácích

81
    A po kiksu hostující obrany Tobias Mohr šikovně uvolnil Branimira Hrgotu, který se obtočil kolem svého strážce a po zemi prostřelil brankáře Meyera. Ale branka nakonec neplatí.

79
    Fürth má zápas po vstřelené brance plně pod kontrolou nyní polostřelu z těžkého úhlu opět likvidoval brankář Meyer.