Kärpät – Grenoble 3:1 (kon.) | Frölunda – Moser Medical Graz 99ers 5:6 (2:3 po s.n.) | Skellefteå – Bern 3:2 (1:0 po s.n.)
Junosť Minsk – Lausanne 3:2 (po pr.) | Pelicans Lahti – Třinec 1:0 (kon.) | Vienna Capitals – Mannheim 1:6 (kon.)
Tychy – Djurgården 2:6 (kon.) | Cardiff – Mountfield HK 3:2 (kon.)
Pelicans Lahti
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 30.08.2019, 18:00 • ISKU Arena, Lahti • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

56:31
    Blížil se vrchol třetí třetiny, očekávali jsme snahu o vyrovnání, místo toho přišel trest za nedovolené bránění pro Tomáše Marcinka, který nejspíš trefil v brankovišti domácího gólmana.

50:28
    K penaltě se postavil Matěj Stránský, zkusil poslat Karhunenovi kotouč pod betony, ale finský gólman jeho úmysl vystihl a puk schoval pod betony.

50:28
    Adamský ujel domácím obráncům a v klíčové chvíli ho fauloval Topi Jaakola. Třinec má výhodu trestného střílení.

50:20
    Polanský mezi kruhy přidržel Tanuse a jde sedět na dvě minuty za držení hole.

47:12
    Adamský udělal Jaakolovi kličku, ten ho vzápětí podrazil a Oceláři budou mít po komerční přestávce možnost na vyrovnání. Na dvě minuty za podražení si půjde sednout Topi Jaakola.
    44:05 BJÖRNINEN - 1:0

44:05
    Pelicans Lahti právě vstřelil branku! Domácí využívají přesilovku. Třinečtí obránci nechali mezi kruhy volného Top Scorera HANNESE BJÖRNINENA, který bleskovou střelou poslal Lahti do vedení 1:0! Asistence: Juhamatti Aaltonen, Valtteri Merelä.

43:13
    Polanský podrazil u mantinelu Vartiainena a Třinec bude hrát další oslabení.

37:27
    Domácí hráli chvíli v šesti a Třinec má výhodu další přesilové hry. Trest odsedí Jonatan Tanus.

35:19
    První přesilovku si zahrají Oceláři. Hannes Björninen osekával Adámka, rozhodčí ho při tom viděli a následoval trest. Dvě minuty pro hráče Pelikánů.

32:26
    Obrovská šance Pelicans. Aaltonen zůstal sám u levé tyče, překonal Bartošáka, ale puk naštěstí nabral směr mimo branku a proklouzl kolem pravé tyče třineckého gólmana.

31:07
    Bartošák schoval nahozený kotouč pod lapačku a když nikdo nejel, zkusil ho rozehrát. Puk se však postaral o překvapení a začal se koulet do branky! Bartošák rychlým skokem puk zachytil ještě před lajnou!

26:50
    Adamský získal špatnou rozehrávku Finů a jel sám na branku, střelou bekhendem na Karhunena nevyzrál.

25:59
    Třinec čeká další hra v oslabení. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen Marian Adámek.

24:11
    Na druhé straně se uvolnil Dravecký, první střelou trefil pravou tyč a druhou orazítkoval spodek levé tyče!

22:47
    Po přihrávce zpoza brány byl blízko prvnímu gólu Tanus, ale jeho parádní střelu z mezikruží fantasticky vyrazil Bartošák!

21:27
    Dalším potrestaným je Vladimír Dravecký za podražení. Domácí mají 96 sekundovou výhodu o dvou hráčích.

21:03
    Polanský něco udělal, ale co? To nebylo vidět ani na opakovacích záběrech. Za hrubost byl vyloučen Jiří Polanský na dvě minuty.

14:15
    Ojojoj! To co nyní spálil Chmielewski, to bylo něco neskutečného! Třinečtí rozjeli přečíslení až do prázdné brány, Adámek našel polského reprezentanta, který puk zametl do boční sítě Karhunenovy svatyně!

10:11
    Lahti bude mít výhodu první přesilové hry. Tomáš Kundrátek vyhodil puk mimo hrací plochu a jde sedět na dvě minuty.

07:29
    Kundrátek nahodil od pravého mantinelu před bránu, tam se snažil kotouč tečovat Hrňa, ale minul pravou tyč! Další nebezpečí vzbudilo Kundrátkovi nahození od modré čáry, které se snažil před gólmanem tečovat Stránský, ale ani on neusměrnil puk do brány.