Banská Bystrica – Färjestad 3:4 (po pr.) | Bern – Kärpät 1:2 (1:3 po s.n.) | Mountfield HK – Frölunda 3:4 (kon.)
Rungsted Seier Capital – Plzeň 2:4 (kon.) | Hämeenlinna – Zug 1:3 (kon.) | Moser Medical Graz 99ers – Cardiff 2:5 (kon.)
Grenoble – Skellefteå 1:4 (kon.) | Ambri-Piotta – Mnichov 2:3 (2:3 po s.n.)
po s.n. (1:3)
SC Bern
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Kärpät Oulu
Sobota 07.09.2019, 17:00 • PostFinance Arena, Bern • Hokejová Liga mistrů • Skupina E
    Tuukka TIEKSOLA - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Kärpät Oulu.
    Rozhodující nájezd si připisuje TUUKKA TIEKSOLA a zajišťuje tak finskému celku druhý bod.

62:37
    No a pozor, je tu vyloučení na straně Bernu! Dvě minuty za hákování dostal Jan Mursak.

53:37
    Domácí sice dostali puk do branky, ale těsně předtím, než se rozvlnila síť po prudké střele, tak rozhodčí pískali postavení Tristana Scherweyho v brankovišti.

51:44
    Přesilovka pro Bern, dvě minuty za nedovolené bránění totiž obdržel Mika Pyörälä.

47:01
    Sólo Krištofa. Ten zkoušel na Schlegela kličku a gólman Bernu chvíli nevěděl, kde má puk. Ke štěstí domácích skončil na gólmanových chráničích.

45:06
    Vylučuje se na straně Kärpätu, dvě minuty za sekání dostal Jari Sailio.

31:10
    Je tu vyloučení, přesilovku si zahraje Bern. Dvě minuty za vražení na hrazení dostal Jakub Krejčík.

30:46
    Puljujärvi si po nájezdu před Schlegela hodil puk do kličky na forhend a stačilo mu pouze zasunout za tyčky. Jenže těsně minul!

30:46
    Trestné střílení pro Oulu. Do sóla se dostával Puljujärvi, byl nedovoleně zastaven Anderssonem a rozhodčí neváhal ani okamžik.
    30:16 Michal KRIŠTOF - 1:1

30:16
    Kärpät Oulu právě vstřelil branku!
    A to se jim právě podařilo. Zpoza branky si vyjel Tieksola, jeho střelu Shclegel pouze vyrazil před sebe a MICHAL KRIŠTOF dostal možnost dorážky zblízka. Využil toho a procpal puk do branky – 1:1. Asistence: Tuukka Tieksola.

25:42
    Přesilovka pro Bern, dvě minuty za vysokou hůl dostal Otto Karvinen.

17:11
    Domácí Justin Krueger dostal dvě minuty za faul kolenem a dvě minuty za hrubost, hostující Lasse Kukkonen dvě minuty za hrubost.
    05:42 Simon MOSER - 1:0

05:42
    Bern právě vstřelil branku!
    A je tu nakonec gól a domácí využívají přesilovku! Z levé strany vystřelil Arcobello a jeho pokus tečoval u branky stínící SIMON MOSER. Rybár na to nezvládl zareagovat a je to 1:0. Asistence: Mark Arcobello, Thomas Rüfenacht.

04:14
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji domácí. Topi Niemelä dostal dvě minuty za držení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Moser (Arcobello, Rüfenacht) – 31. Krištof (Tieksola), rozh. náj. Tieksola