Eibar – Espanyol 1:2 (kon.) | Alavés – Sevilla 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Granada 0:2 (kon.)
Valladolid – Osasuna 1:1 (kon.) | Real Betis – Getafe 1:1 (kon.)
SD Eibar
1:2 (0:0)
Espanyol Barcelona
Neděle 15.09.2019, 12:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • Španělská LaLiga • 4. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:44:29)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:16.

Vypadalo to, že hosté se ani ve čtvrtém utkání letošní sezony neprosadí, ovšem oni nakonec dokázali zvítězit a berou nesmírně cenné tři body. Eibar si na první vítězství bude muset minimálně týden počkat. Každý střelecký pokus, který mířil na branku, skončil gólem. To není úplně dobrá vizitka pro oba gólmany.

Je dobojováno! Vypadalo to, že první výhru v sezoně si připíše Eibar, jenže vše se zlomilo patnáct minut před koncem, kdy ze hřiště odešel kapitán Ramis, který do té doby bravurně dirigoval obranu. Sotva Ramis obešel hřiště, aby si sedl na střídačku, už jeho tým prohrával. Espanyol dvěma slepenými góly otočil vývoj utkání.

90+6

90+6
    Diego López bude odkopávat a zdá se, že víc už se nestane. Adria Giner Pedrosa ještě vidí žlutou kartu, to ho však nejspíše mrzet nebude.

90+4
    Čtvrtá nastavená minuta už spěje ke svému konci. Ven z branky musel Dmitrović, který teď nakopával směrem dopředu.

90+3
    Hodně nepřehledná situace před Lópezem! Hostující gólman si našel zblokovanou střelu a podržel míč ve svých rukavicích.

90+2
    Jedna z posledních možností na skórování! Eibar bude rozehrávat rohový kop z pravé strany hřiště, pro balón běží Orellana.
    90+1. Červená karta po 2. žluté

90+1
    Tak pozor! Naldo za úder lokem vidí žlutou kartu. Jelikož je druhá, Brazilec musí do předčasně do sprch. Espanyol bude dohrávat o deseti!

90+1
    Sudí Pizarro bude přidávat pět minut nad rámec druhého poločasu. Naldovi byl odpískán faul, další možnost pro Eibar!

90
    Následoval rohový kop pro Eibar. Jeden z hostujících beků míč zpracoval na prsa, poté dlouhým nákopem poslal na polovinu soupeře.

89
    Chilský fotbalista Orellana si diriguje své spoluhráče. Bude totiž rozehrávat standardní situaci z levé strany hřiště.

88
    Hra se kouskuje, což pochopitelně vyhovuje hostujícím hráčům. Diego López teď bude znovu vykopávat od vlastní branky.

86
    Z dlouhé vzdálenosti to zkoušel Orellana. Tomu střela vůbec nesedla, balón mířil zhruba tři metry vedle branky Lópeze!

85
    Brankář Diego López s následnou rozehrávkou nepospíchá, čas teď hraje pro celek z Barcelony, který je blízko k první výhře v sezoně.

84
    Zdá se, že Eibar to teď bude zkoušet dlouhými nakopávanými míči. Obrana Espanyolu zatím působí velmi pozorným dojmem.

83
    Inuj byl obklíčen z obou stran. Přesto dokázal vybojovat rohový kop pro Eibar. Domácí budou rozehrávat z levé strany.