Vsetín – Litomyšl 3:1 (kon.) | Warriors Brno – Šumperk 3:1 (kon.) | Havířov – Poruba 3:2 (po pr.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Chrudim 5:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Písek 7:5 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
BK Havlíčkův Brod
Neděle 15.09.2019, 14:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

59:50
    Erik Mareš orazítkoval svou ranou dokonce horní tyč! Slovan byl velmi blízko vyrovnání!

59:10
    Oddechový čas také pro hosty.

59:10
    Adam Janoušek to zkusil bekhendem, Štěpán Vácha na místě!

58:46
    Branka Slovanu zůstává prázdná!

58:46
    Oddechový čas pro domácí Slovan!

58:46
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Janiurek – 2 min., zásah do nohou).

58:15
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Gottfried – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kerber – 2 min., hrubost).

56:17
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Naděje pro Slovan! MATĚJ HARKABUS se protáhl až před Váchu a zasunul kotouč ze jeho záda – 3:4! Asistence: Jáchym Čermák.

50:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Endl – 2 min., hákování).

48:03
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté trestají i další faul Slovanu a v dvojnásobné přesilovce navyšují vedení! JAN KOŠŤÁL se zorientoval na brankovišti a ranou z otočky trefil mezeru mezi betony Jakuba Volkeho – 2:4! Asistence: Jan Janiurek a Matěj Škareda.

46:55
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Stuchlý – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

46:42
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Macel – 2 min., nedovolené bránění).

46:09
    Hosté dnes vyloučení Slovanu trestají! PATRIK VACÍK uspěl v před brankovém prostoru a třetí brankou v přesilovce poslal Havlíčkův Brod do vedení – 2:3! Asistence: Jan Janiurek.

44:26
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Mareš – 2 min., nesportovní chování).

40:01
    Slovan čeká velká nepříjemnost. Z důvodu pozdního nástupu dlouhé dvojnásobné oslabení.

40:01
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. – zdržování hry / pozdní nástup). Trest odpyká Harkabus.

39:59
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Harkabus – 2 min., hrubost).

39:20
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Tot – 2 min., napadení).

36:40
    Slovan záhy opět srovnává stav utkání! ERIK MAREŠ převzal kotouč na pravé straně a krásnou ranou švihem překonal Váchu – 2:2! Asistence: Vít Šindelář a Jan Macel.

35:52
    Jakub Volke teď podržel Slovan od další inkasované branky, když vykopl ránu Dana Fialy z polo odkryté branky!

34:54
    Hosté opět trestají vyloučení domácích! I jejich druhá branka je z přesilové hry. Na hraně brankoviště uspěl důraznou dorážkou a vstřelil svou druhou branku v utkání JAN JANIUREK – 1:2! Asistence: Lukáš Pokorný a Matěj Trupl.

34:46
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Gottfried – 2 min., faul kolenem).

33:52
    Největší šanci druhé třetiny měli hosté! Jakub Košťál vlétl do domácí obrany, obdržel přihrávku, kličkou vyzrál na Volkeho, ale jeho pokus se zastavil na brankové čáře, kde jej nakonec tygřím skokem lapil domácí brankář!

31:15
    Erik Mareš ranou golfem rozezvučel horní tyč!

30:44
    Jaroslav Šešina svou ranou od modré také netrefil branku! Tlak Slovanu je však velký!

29:43
    Slovan v plném počtu a právě začíná jeho dvojnásobná přesilová hra, která bude trvat bez jedné vteřiny celé dvě minuty.

29:42
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Janiurek – 2 min., podrážení).

29:16
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Havel – 2+2 min, vysoká hůl).

27:43

25:35
    Jakub Košťál nyní zahrozil i ve svém oslabení, když vypíchl domácím kotouč, nicméně jeho brejk zastavil skvělým zákrokem betonem Jakub Volke!

24:52
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kerber – 2 min., podrážení).

24:45
    Hosté jsou nyní nebezpeční! Jakub Košťál dorážel u pravé tyče osamocený, ale kotouč se mu svezl z hole a hostující útočník trefil svou ranou oblouk domácí branky.

20:45
    V první šanci druhé třetiny se objevil hned v její první minutě Matěj Harkabus, ale jeho ránu těsně nad ledem vyrazil se štěstím pravým betonem brankář Vácha!

19:01
    Pavel Gottfried mohl v závěru první třetiny vstřelit vedoucí branku, ale jeho bekhendový pokus jen těsně minul horní tyč!

17:13
    Na druhé straně o sobě dali vědět hosté a Lukáš Pokorný před odkrytou brankou jen těsně netrefil kotouč!

14:41
    Tak až po přesilově hře se Slovan dočkal vyrovnání! JAROSLAV ŠEŠINA si najel mezi kruhy, obdržel přihrávku a svou ranou do víka rozvlnil síť – 1:1! Asistence: Jan Macel, Jakub Tot.

13:37
    Jakub Tot tečoval před brankou velmi umě, ale ani z jeho hole kotouč nezamířil do sítě!

12:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Košťál – 2 min., držení).

05:10
    Jan Macel vypálil hodně skrytou ránu přes obránce, brankář Vácha kotouč jen lízl hřbetem své lapačky a rána domácího útočníka nakonec cinkla o pravou tyč!

02:31
    První šance Slovanu! Kotouč se po odrazu zpoza branky objevil na hokejce Matěje Harkabuse, ten však z velké blízkosti nedokázal propálit Váchu v brance hostů.

00:50
    Havlíčkův Brod využívá svou první přesilovou hru velmi záhy a jde do vedení! Lukáš Pokorný kotouč nahodil do brankoviště a za záda Volkeho jej pohotově doklepl JAN JANIUREK – 0:1! Asistence: Lukáš Pokorný.

00:28
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Janoušek – 2 min., pozdní dohrání).

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 15. Šešina (Macel, Tot), 37. Mareš (Šindelář, Macel), 57. Harkabus (Čermák) – 1. Janiurek (Pokorný), 35. Janiurek (Pokorný, Trupl), 47. Vacík (Janiurek), 49. Košťál (Janiurek, Škareda)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Stuchlý (A), Jarábek, Šešina, Mareš, Štěpánek – Harkabus (C), Janoušek, Čermák – Macel, Hampl, Tot – Matloch, Šindelář (A), Gottfried. Trenér: Jiří Merta.
    BK Havlíčkův Brod: Vácha (Bielecký) – Endl, Kratochvíl, Kerber, Trupl, Škareda (C) – Pokorný, Pártl, Fiala – Havel, Košťál (A), Vacík – Machovský, Janiurek, Musil. Trenér: Richard Cachnín.

Rozhodčí: Folk – Votrubec, Goltsch