Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 1:0 (kon.)
Poruba 2011 – Kadaň 4:2 (kon.) | Havířov – Sokolov 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 2:1 (2:1 po s.n.)
Vsetín – Třebíč 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:1 (3:1 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
8:3 (7:2, 1:0, 0:1)
Berani Zlín
Sobota 21.09.2019, 12:30turnaj O Pohár DHL • 6. kolo

To je ode mě vše, přeji pěkný zbytek dne. (14:43:44)

Je konec zápasu, který rozhodla už první třetina, kdy Boleslav svého soupeře přejela. Zbytek zápasu se odehrál v tréninkovém tempu a v závěrečné třetině přidal poslední branku na 8:3 hostující Hrazdíra.

58:30
    Dobiášova rána do horní části branky, pečlivě připravena, trefuje Kmece do masky.

57:33

56:27
    Vladislav Houška byl na levém kruhu úplně sám a netrefil prázdnou branku!

55:33
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Dobiáš – 2 min., hákování).

55:09
    Štěpán Dudycha bez přípravy napálil kotouč těsně mimo levou tyč hostující branky. Kořenek poté zastavil hru zachycením puku.

54:26
    Ofsajd Boleslavi.

53:50
    Rozjetý Tomáš Dlask si sjel s pukem k pravé tyči a napálil puk do Kořénkovy výstroje.

52:57

52:24
    Zlín ve čtyřech.

51:44
    Kořenek nakonec zastavuje hru zachycením kotouče.

51:30
    Sýkorova rána od modré byla odražena mimo.

51:03
    Bruslaři vyhodili puk mimo kluziště. Hra je vykázána do středního pásma.

50:57
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Bednařík – 2 min., hákování).

50:43
    Ke střele od vzdálenějšího kraje kruhu se napřahoval Sýkora, jenže mu rána nesedla.

50:24
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Weintritt – 2 min., vysoká hůl).

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 5. Houška V., 7. Vasilev (Závora), 9. Dotter (Sýkora, Vasilev), 10. Mežnar (Šíma, Houška V.), 14. Moucha (Puczek, Houška M.), 16. Dotter (Vasilev, Moravčík), 20. Šíma, 40. Klikorka (Moravčík, Vasilev) – 8. Luža (Kozubík, Talafa), 10. Apolenář (Janošek), 47. Hrazdíra (Dobiáš)

BK Mladá Boleslav: Kmec (Zeithaml) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška M., Dudycha, Rudolph – Závora, Puczek, Dlask, Hašlar, Mežnar, Moucha, Houška V., Petriska, Vasilev, Moravčík, Šíma, Simon
    Berani Zlín: Šarman (9. Kořének) – Janošek, Hamrlík, Holík, Talafa, Jaroněk, Bednařík, Mikulík – Sebera, Weintritt, Lekeš, Podešva, Kozubík, Luža, Hrazdíra, Dobiáš, Fajkus, Baďura, Apolenář

Rozhodčí: Pavlovič – Klouček, Šimánek