Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | Tampa – Nashville 3:1 (kon.)
Toronto – Buffalo 3:0 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (po pr.) | Edmonton – Calgary 6:2 (kon.)
Columbus – Pittsburgh 3:1 (kon.)
Winnipeg Jets
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
St. Louis Blues
Sobota 21.09.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Příprava NHL

To je ode mě vše, dobrou noc. (04:39:40)

St.Louis vítězí ve Winnipegu 4:3 v prodloužení v zápase plném obratů. Tým z Illinois vedl v první třetině 2:0, ovšem Jets se postupnými kroky dostal tři minuty před koncem do vedení. Naději na výhru jim ale vzal David Perron, který nejprve půl minuty před závěrečnou sirénou srovnal při hře v šesti a v prodloužení sám rozhodl.

Československá stopa

Michael Špaček – 0+0, +0, 2 střely, 1 hit.

Tři hvězdy zápasu

1. David Perron (2+0)
    2. Nikolaj Ehlers (1+1)
    3. Andrew Copp (0+1)

Střely na branku: Winnipeg – 31; St. Louis – 19.

61:58 PERRON - 3:4

61:58
    DAVID PERRON hrdinou dnešního zápasu! Po vyrovnávacím gólu přidává i ten vítězný v prodloužení! Odprostil se od obránce a střelou z mezikruží na vyrážečku Hellebuycka určuje vítěze dnešního utkání. Asistence: Kostin.

61:10
    Ehlers to zkoušel ze strany, ale na Hussa nevyzrál.

60:14
    Edmundsson byl v první šanci, ale adresovaný puk před bránou netrefil.

60:01

Střely ve třetí třetině: Winnipeg – 10; St. Louis – 6.

60:00
    59:28 PERRON - 3:3

59:28
    Je srovnáno! Puk se odrazil k DAVIDU PERRONOVI, jenž obstřelil Pionka a střelou o tyč posílá zápas do prodloužení. Asistence: Pouliot.

58:53
    Sammy Blais se odprostil od obránce a stál tváří v tvář Hellebuyckovi. Jeho pokus ale zastavil brankář Jets svým ramenem.

58:40
    Blues to zkoušejí v šesti bez brankáře.
    56:59 BOURQUE - 3:2

56:59
    Heinola z vlastního pásma poslal puk až na zadní hrazení. U puku byl nejdříve Letestu, a zamezil tak zakázanému uvolnění. Zajel za bránu a před první tyčí vrátil puk před bránu, kde stál připravený GABRIEL BOURQUE, jenž poprvé v zápase posílá Jets do vedení. Asistence: Letestu a Heinola.

Jakub Hromada

Branky a nahrávky: 13. Ehlers, 27. Lowry (Ehlers, Copp), 57. Bourque (Letestu, Heinola) – 6. Kostin (Blais), 13. Edmundson (Kostin, Blais), 60. Perron (Pouliot), 62. Perron (Kostin)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Heinola, Pionk, Schilling, Nogier, Stanley, Green – Copp, Lowry, Roslovic – Vesalainen, Gustafsson, Ehlers – Perreault, Letestu, Bourque – Appleton, Špaček, Chibisov.
    St. Louis Blues: Allen (41. Husso) – Bouwmeester, Reinke, Edmundson, Pouliot, Mikkola, Gunnarsson – Sanford, O'Reilly, Perron – Blais, Vecchione, Kostin – Nolan, Olsen, MacEachern – Joshua, Walker, Poganski – Jackson.

Rozhodčí: Anderson, Meier – Alphonso, Fournier