Řisuty – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:5 (po pr.) | SHK Hodonín – Opava 3:0 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Příbram – Kolín 5:7 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 1:3 (kon.)
Klatovy – Písek 6:1 (kon.) | Vrchlabí – Nová Paka 5:1 (kon.) | Kobra – Tábor 4:3 (kon.)
HC Baník Příbram
5:7 (0:2, 2:2, 3:3)
SC Marimex Kolín
Sobota 21.09.2019, 17:002. liga skupina Střed (ČR) • 3. kolo

Za dohledu 284 diváků Příbram doma prohrála s vedoucím Kolínem 5:7. (19:35:25)

59:39
    Kozlové právě vstřelili branku!
    ROBIN NETUŠIL využil prázdné příbramské branky a rozhoduje o vítězství Kolína za tři body – 5:7!

59:31
    Domácí trenér Tlačil si vzal oddechový čas. Brankář Čech už je na střídačce. Příbramští v závěru zkusí hrát v šesti bez brankáře.

57:14
    Ve snaze vyrovnat se v jednu chvíli objevilo na ledě šest příbramských hráčů a brankář. Nemohlo následovat nic jiného než trest pro hráčskou lavici. Trest odsedí Luboš Brzák.

54:42
    Příbram právě vstřelila branku!
    Rodí se nám tady drama! Příbramští využili přesilovou hru a znovu snížili na rozdíl jediného gólu! Autorem branky je JAN JINDRA! Asistence: Jan Grubner – 5:6!

54:01
    Robin Martínek vyhodil puk přes mantinel a nabízí soupeři přesilovou hru.

53:09
    Hattrick je na světě! Třetí gól v dnešním utkání vstřelil DAVID ŠAFRÁNEK a vrátil Kolínu dvoubrankový náskok! Asistence: Dominik Zumr – 4:6!

53:00
    Kolínští jsou v plném počtu a snaží se útočit.

50:58
    Pouze čtyři sekundy hrály oba týmy v plném počtu. Nyní putuje na trestnou lavici kolínský Marek Němec za hákování.

48:54
    Za šarvátku rozhodčí vyloučil po jednom hráči na každé straně. Dvě minuty za hrubost obdrželi domácí Petr Šinágl a kolínský Robin Martínek. Hraje se ve čtyřech.

48:03
    Středočeši jsou na dostřel. DANIEL KOLOUCH snížil na rozdíl jediného gólu! Asistence: Jan Grubner, Jaroslav Chlouba – 4:5!

46:36
    I domácí využili přesilovou hru. Předchozí vyloučení odčinil gólem kapitán LADISLAV GENGEL! Asistence: Tomáš Rittig, Petr Šinágl – 3:5!

45:26
    Nyní si zahrají v početní převaze domácí. Patrik Mašín byl vyloučen na dvě minuty za držení.

42:07
    Elitní formace Kolína využila přesilovou hru! Svůj druhý gól v utkání vstřelil DAVID ŠAFRÁNEK! Asistence: Dominik Zumr, Marek Březina – 2:5!

40:48
    Na začátku třetí třetiny si Kolín zahraje přesilovku. Dvouminutový trest za hákování obdržel domácí kapitán Ladislav Gengel.

40:01

40:00

38:42
    Kolínští nevyužili přesilovou hru ke zvýšení náskoku a na světelné tabuli stále svítí výsledek 2:4.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 28. Gengel (Šinágl, J. Rittig), 30. Mašek (Chlouba), 47. Gengel (T. Rittig, Šinágl), 49. Kolouch (Grubner, Chlouba), 55. Jindra (Grubner) – 7. Němec, 12. Mašín (Kozák, Němec), 25. Šafránek (Malý, Zumr), 26. Procházka (Stehlík), 43. Šafránek (Zumr, Březina), 54. Šafránek (Zumr), 60. Netušil

HC Baník Příbram: Mičán (26. Čech) – Saňa, Straka, Hlaváček, Holý, Mašek, Grubner, T. Rittig, J. Rittig – Svoboda, Rohlík, Šinágl, Josefus (A), Jindra, Chlouba, Gengel (C), Kuluris, Brzák, Kolouch, Panna, Pejsar (A).
    SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Březina, Jelínek, Barták, Pýcha, Hanzl, Pilný, Havelka – Martínek, Kysela, Netušil, Semirád, Procházka, Mašín, Kozák, Malý (C), Zumr (A), Stehlík, Němec, Šafránek (A).

Rozhodčí: Šperl – Hradil, Štěpánek.