Řisuty – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:5 (po pr.) | SHK Hodonín – Opava 3:0 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Příbram – Kolín 5:7 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 1:3 (kon.)
Klatovy – Písek 6:1 (kon.) | Vrchlabí – Nová Paka 5:1 (kon.) | Kobra – Tábor 4:3 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
HK Nový Jičín
Sobota 21.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:15:06)

Duel ve Valašském Meziříčí nakonec rozhodlo prodloužení, ve kterém zaznamenal vítěznou branku Lukáš Králík. Nový Jičín si tak připisuje bonusový bod z měření sil dlouhodobých rivalů.

63:08
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Zaváhání na útočné modré čáře poslalo do samostatného úniku Kafku, který na Slováka svou kličkou nevyzrál, dojíždějící LUKÁŠ KRÁLÍK ale už byl o poznání úspěšnější a poslal kotouč za bezmocného brankáře domácích. Asistence: Dominik Kafka.

62:29
    Slovák raději schoval nahozený kotouč v lapačce a přerušil tak hru.

61:43
    Poruba se vydal sám do útočného pásma, kde za brankou Slováka o puk přišel. do útoku míří znovu domácí.

61:16
    Nový Jičín je v prodloužení nadále bez držení puku na svých holích. Loubal nyní přerušuje hru svým zákrokem.

60:24
    Úvod prodloužení patří Valachům, kteří si vyměňují kotouč v útočném pásmu.

60:01

Napínavá třetí perioda nabídla na obou stranách po jednom gólu, přičemž ten druhý, srovnávací, vstřelili Valaši neuvěřitelných devět vteřin před koncem. Duel tak bude muset rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy.

60:00

59:51
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Vyrovnání devět vteřin před koncem je na světě! Bobři využili hru s šesti hráči v poli bez Slováka v brance a z hole TOMÁŠE VÁVRY dotlačili kotouč za bezmocného Loubala. Utkání tak pravděpodobně nabídne prodloužení. Asistence: Tomáš Ondračka.

59:11
    Bobři jdou do vhazování ve středním pásmu se Slovákem v brance.

59:11
    Trenér domácích Weintritt si vybírá oddechový čas.

59:08
    Valaši to zkouší s šesti hráči v poli bez brankáře!

58:49
    Hosté několik chvil podrželi kotouč za Slovákovou brankou a uspořili další cenné vteřinky.

57:50
    Bobři začínají přidávat a zasypávají Loubala střelou za střelou, pořád to ale na vyrovnání nestačí.

57:12
    Hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

56:33
    Seidlerova rána skončila zblokována v horní síti, následovat tak bude vhazování před Loubalem.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 21. Paťava (Vávra), 33. Vašenka (Vaněk), 60. Vávra (Ondračka) – 25. Slovák (Matiaško, Poruba), 32. Irgl (Kočica), 47. Tolokonnikov (Macuh, Hruška), 64. Králík (Kafka)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) – Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Báchor, Žák, Ondračka – Seidler, Vaněk, Dvořák (C), Andris, Vávra, Vašenka, Kuchařík, Pořický (A), Paťava, Smrčka, Romančík, Martiník (A).
    HK Nový Jičín: Loubal (Matoušek) – Hruška (C), Metelka, Adamík, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Kafka, Poruba, Matiaško, Slovák, Králík, Palička, Štefka, Plitko, Macuh, Krupa, Irgl, Pecha, Kočica.

Rozhodčí: Novák – Vengřín, Kořistka.