Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 2:3 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.)
Vítkovice – Zlín 6:4 (kon.) | Sparta – Kladno 4:6 (kon.) | Třinec – Poruba 7:0 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Technika Brno 9:3 (kon.) | Kometa Brno – HK MD Šumperk 11:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 6:4 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:8 (kon.)
K. Vary – Plzeň 1:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
9:3 (4:1, 3:1, 2:1)
Technika Hockey Brno
Čtvrtek 26.09.2019, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Mladá Boleslav poráží Techniku o 6 branek. Roli favorita domácí potvrdili a vyjádřili ji i počtem vstřelených gólů, já se s vámi loučím a u dalších zápasu dorostenecké extraligy se s vámi loučím, napočtenou. (19:32:33)

Desátá branka padla se sirénou naráz, ale siréna byla podle hlavního rozhodčího přeci jen o něco rychlejší.

59:54
    Technika právě vstřelila branku!
    DOMINIK LÍSKA vystihl přihrávku domácího Krédla a Brno se loučí brankou. Bez asistence.

59:37
    Ofsajd domácího týmu.

59:08
    Domácí Jasečko se po svém osobním trestu zdržel na trestné lavici o tři minuty déle.

59:00
    Poslední minuta utkání.

57:36
    Technika dohrává pod tlakem a doufá že desátý gól již neobdrží.

55:47
    Fornál uháněl sám, ale ani tento únik branku nepřinesl. Když chceme dát gól, musíme trefit branku. To se však kapitánovi Techniky nepovedlo.

55:05
    Lapačka Krále teď byla děravá, puk ale proklouzl kolem tyčky a hraje se dál.

54:26
    Hruška se proháčkoval mezi kruhy a touš předložil Slukovi, ten desátou branku Bruslařů nepřidal.

53:55
    Strnádek další střelu poslal do tyče.

53:07
    Gardoň už po druhé zkoušel pokus alá Mikael Granlund, opět ho zastavil Geidl, už to ale bylo na těsno.

52:20
    Další práce pro Geidla, na dvojitý pokus Půčka však zareagoval skvěle.

51:24
    Král si zapisuje zákrok, přesně v čase kdy se vrací domácí Gardoň.

51:24

50:27
    Zmatek před brankou vytvořil Geidl, domácí však ani jednu ze střel do brány neuklidili.

49:24
    Hosté se pokusí prosadit i v poslední třetině, budou na to mít dvě minutky.

49:04
    Plíšek zaměstnal Geidla, byl to však jen takový letmý pokus.

48:49

48:12
    Bruslaři se drží v pásmu a kombinují.

47:24
    Brňané se osvobodili a spěchají na střídačku.

46:49
    Příliš aktivně teď napadal Lysoněk a dává domácím šanci prostřelit Geidla podesáté.

46:05
    Geidl si na puk sáhl a drží jej, tlak domácích neustává.

45:43
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Přesně v době kdy se vracel do hry Strnádek, padla branka na 9:2. Nabídnutou šancí nepohrdl JAKUB HROUDA a zavěsil. Asistence: Szturc, Polák.

45:43

45:21
    Domácí se osvobodili, šance hostů na gól v přesilovce se snižuje.

Dnešní utkání sleduje 102 diváků.

44:23
    Hosté měli první šanci třetí části, ale poloprázdnou branku Lysoněk netrefil.

43:43
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jasečko – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Strnádek.

43:21
    Závadský mířil sám, únava ho připravila o více prostoru na zakončení, Král po dlouhé době má práci.

42:02
    Plíšek mezi nohy Šplíchala poslal ránu jako z děla, branku však nezasáhl.

41:09
    Domácím stačilo na využití převahy zhruba 15 sekund. Přesnou střelou do sítě vyslal OSKAR HAAS. Asistence: Křepelka, Hrouda.

40:54
    Další šance pro domácí na navýšení, již tak bohatého skóre.

40:31
    Domácí hrají opět na kotouči, již hned po úvodním vhazování určují tempo hry.

40:01

Ve druhém dějství opět víc branek vstřelili Bruslaři. Před poslední částí vedou o pět branek. Hosté byli téměř celou třetinu ve svém obraném pásmu a branku vsítili ze své jediné střely v této dvacetiminutovce. Uvidíme jestli nás bude ještě čekat nějaký mohutný finiš ze strany Techniky, jisté je že stav po této fázi hry je 7:2.

Další třetina začne přibližně v 19:01.

40:00

39:25
    Polák šel pro hattrick zastavil ho jeden z obránců Brna.

38:46
    Plíšek branku přestřelil. Domácí v pásmu zůstávají.

38:20
    Geidl opět drží puk.

37:08
    Bruslaři se v útočném pásmu musí kolem branky cítit jako doma, mají tam totiž absolutní volnost.

35:37
    Další puk v síti Geidla, tlak v gól po přihrávce Szturce přetavil VOJTĚCH POLÁK. Asistence: Szturc, Moravec T.

35:05
    Hosté po pěti minutách hry přijeli navštívit Krále, avšak práci mu žádnou nepřipravili.

33:47
    Sluka se obtočil okolo branky Techniky ovšem Geidl si prostor u tyče pohlídal.

33:07
    Až teď, po střele Haase ještě dorážel Sluka. Geidl zapisuje další zákrok.

32:46
    Puk se stěhuje z hokejky na hokejku, žádné šance se však nedějí.

31:59
    Plíšek uklidil puk mezi střídačky, kde se ho snažil chytit náhradní brankář brněnské družiny.

30:59
    Polák mířil k tyči, Brno teď zachránil odraz puku o led, jenž zcela rozhodil puk z jeho předpokládané trajektorie.

30:09
    Geidl musel krýt další střelu, útoky se na něj valí jako lavina.

29:36
    Bruslaři si své čtyřgólové vedení berou zpět. Střelu Haase ještě Geidl kryl, dorážku JAKUBA HRUŠKY už ne. Asistence: Haas, Sluka.

28:37
    Mezi ramenem a svojí helmou teď Geidl držel kotouč po střele Haase.

28:30
    Posunutá branka celku z Mladé Boleslavi teď přerušuje hru.

27:26
    Domácím puk uskočil a mezi kruhy si ho našel ADAM KUBOVÝ a trefil se královi do branky. Bez asistence.

25:51
    Další pokus Moravce, Geidl je v zápřahu a zatím hosty drží nad vodou.

25:10
    Ránu Tomana Král viděl a schoval ji ve své lapačce.

24:23
    Technici jsou teď jako opaření, domácí si s nimi dělají co se jim zachce.

23:38
    Strnádkova rána končí po zákroku Geidla v rohu kluziště.

23:11
    Krásná individuální akce Poláka, jenž se proháčkoval až před Geidla, Pecu svou přihrávkou nenašel.

22:29
    Zakázané uvolnění Bruslařského klubu.

22:16
    KAREL KŘEPELKA a jeho druhá branka. Peca svého kolegu našel volného na levém kruhu a ten se nemýlil. Asistence: Peca, Polák.

22:02
    Na krále se teď řítil Kubový, prázdné místo však netrefil.

21:42
    Vyrážečka Geidla zastavila pokus Jasečka.

20:49
    Poslední přesilová hra byla od Brna tristní, nedostali se ani ke střele.

20:39

20:28
    Hosté nakonec nepobyli v pásmu ani deset sekund.

20:01

V první třetině jsme na gól čekali zhruba pět minut. Nejdříve dal branku Křepelka, hosté zásluhou Závadského vyrovnali. Ještě do minuty však už ztráceli. Postupně se náskok Boleslavi navýšil již na 4:1. Uvidíme v další třetině nějaké drama nebo se dočkáme navýšení náskoku od dnešního favorita ? Nechme se překvapit.

Další třetina začne přibližně v 17:15.

20:00

19:45
    Technika se zatím nedostala ani do útočného pásma.

18:49
    Puk z třetiny vyvezl Gardoň a Boleslav aktivně napadá.

18:39
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Sluka – 2 min.).

18:19
    Moravec zahrál na mantinel, protože střela branku netrefila.

17:20

16:14
    Hosté se osvobozují. Boleslav se ne a ne v pásmu udržet.

15:20
    Hosté pykají opět, Plíška zastavil Lysoněk nedovoleně a posedí si na trestné lavici.

14:45
    Nahození obránců boleslavské družiny Geidl neudržel, před brankou ho tak uklidil do sítě MATĚJ GARDOŇ. Asistence: Szturc.

14:34
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Závadský – 2 min., krosček).

14:34
    Kotouč zůstal pod Geidlem a před brankou se ztrhla mela a bude se vylučovat.

14:14
    Rajgl už byl na ledě dlouho a potřeboval střídat, puk jen nahodil na Geidla a ten hru uklidňuje.

13:34
    Technici se s pukem téměř vůbec nepomazlí a musí bránit svoji branku.

12:15
    Gardoň se prohazovačkou zbavil hostující obrany, branku minul o pár centimetrů.

11:07
    Bruslaři v tlaku pokračují, skoro to vypadá jako přesilovka.

10:52
    Pokus Plíška drží opět Geidl.

10:37
    Na podruhé už to vyšlo a pokus Křepelky od modré do branky usměrnil VOJTĚCH POLÁK. Asistence: Křepelka, Haas.

10:32
    O teč se pokoušel Plíšek, Geidl puk vyrazil.

10:13
    Krédl mohl zakončit do prázdné, ovšem Žák ho i za cenu faulu zastavil.

09:32
    Domácí jeli tři na jednoho, ale finální přihrávka Půčka nenašla spoluhráče.

08:51
    Gardoň kopl puk do branky, gól by to byl hezký, ovšem hraje se hokej, a ne fotbal.

08:33
    Mumraj před brankou teď Geidl vyřešil a drží puk.

08:19
    Szturc se z otočky pokoušel o další branku, ale jeho střelu zblokoval Šplíchal.

07:30
    Křepelka puk ztratil a hosté mířili do protiútoku.

06:42
    Další zákrok brněnského brankáře, tentokrát pálil Sluka.

06:39
    Haas svým pokusem do pravého horního rohu Geidla nepřekvapil.

06:36
    Zakázané uvolnění pro změnu od hostů.

05:57
    Po chvíli tu máme další puk v síti Brna. Na střelu MATĚJE GARDONĚ byl brankář Geidl krátký. Asistence: Plíšek, Žabka.

05:37
    Půček zavezl puk až do mezikruží. Střelu však nevymyslel.

05:07
    Icing domácí družiny.

04:50
    Téměř z nulového úhlu teď síť domácí branky rozvlnil ONDŘEJ ZÁVADSKÝ. Asistence: Líska

04:01
    KAREL KŘEPELKA z mezikruží zamířil přesně do levého rohu branky Geidla. Asistence: Sluka, Haas.

03:33
    Hra je plná nepřesností a puky hráčům obou celků zatím uskakují.

02:45
    Půčkovu střelu zblokoval jeden z hostujících obránců.

02:00
    Brno se opět usídlilo před brankou Krále.

01:07
    Szturc teď mezi kruhy netrefil branku, ačkoliv byl sám a nikým netísněn.

00:30
    Hosté aktivním napadáním hned od začátku tlačí na Bruslaře.

00:01

BK Mladá Boleslav: Forst (Král) – Hrouda, Jasečko, Křepelka, Moravec T., Moravec D., Rajgl, Žabka – Gardoň, Haas, Hruška, Krédl, Strnádek, Peca, Plíšek (C), Polák, Půček, Sluka, Szturc

VSK Technika Hokej Brno: Bílek (Geidl) – Šplíchal, Kala, Vacek, Žák, Šupa, Svoboda – Nerad, Harásek, Kubový, Toman, Lysoněk, Plevka, Maštalíř, Líska, Fornál (C), Závadský

Rozhodčí: Valda – Kurtin, Beneš.

Dobrý den, vážení příznivci dorosteneckého hokeje, vítáme vás u on-line přenosu z utkání této věkové kategorie mezi domácí Mladou Boleslaví a týmem Techniky Brno.

ELIOD extraliga dorostu tímto vstupuje do svého pátého kola. Mladí Bruslaři mají na svém kontě doposud šest bodů a budou v tomto utkání pravděpodobně favoritem, neboť hosté z Brna mají body pouze dva a v tabulce skupiny Střed se společně s celkem Tábora dělí o poslední příčku. Mladoboleslavští jsou oproti tomu pátí.

Sledujte s námi dnešní klání a pojďme společně zjistit, kdo si body do tabulky připíše tentokrát.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 5. Křepelka (Sluka, Haas), 6. Gardoň (Plíšek, Žabka), 11. Polák (Křepelka, Haas), 15. Gardoň (Szturc), 23. Křepelka (Peca, Polák), 30. Hruška (Haas, Sluka), 36. Polák (Szturc, T.), 42. Haas (Křepelka, Hrouda), 46. Hrouda (Szturc, Polák) – 5. Závadský (Líska), 28. Kubový, 60. Líska

BK Mladá Boleslav: Král (Forst) – Hrouda, Jasečko, Křepelka, Moravec T., Moravec D., Rajgl, Žabka – Gardoň, Haas, Hruška, Krédl, Strnádek, Peca, Plíšek (C), Polák, Půček, Sluka, Szturc
    Technika Hockey Brno: Geidl (Bílek) – Šplíchal, Kala, Vacek, Žák, Šupa, Svoboda – Nerad, Harásek, Kubový, Toman, Lysoněk, Plevka, Maštalíř, Líska, Fornál (C), Závadský

Rozhodčí: Valda – Kurtin, Beneš