Skalica – Topoľčany 2:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals 6:5 (po pr.) | Trnava – Dubnica 1:2 (kon.)
Martin – Pov. Bystrica 4:3 (po pr.) | Levice – Žilina 2:6 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
6:5 (1:3, 1:1, 3:1 - 1:0)
iClinic Bratislava Capitals
sk Pátek 27.09.2019, 17:30 • STEZ aréna • 1. liga (SR) • 6. kolo

Takto sa bojuje o prvé miesto v tabuľke. Po prvej tretine, ktorú domáci nezvládli sa hra vyrovnala a bojovnosťou domáci tento zápas dokázali otočiť. Hostí už v tretej tretine trápila výrazná nervozita na hokejkách a pridávali na tvrdosti. Po veľkej chyb v obrane nakoniec tento zápas prehrali. Atmosféra počas zápasu bola úžasná. Ja sa na Vás teším už v nedeľu na zápase proti Skalici. (20:08:10)

62:09
    Spišská Nová Ves dala gól!
    havrila utiekol a sám sa rútil na Gajana, ktorí bol na HAVRILU krátky. Spišiaci vyhrali aj druhý bod a rozhodol.

61:33
    V nadstavenom čase sú domáci viac útoční.

61:15
    Ondov to skúsil sám no cez troch hráčov sa k šanci nedostal.

60:15
    Novák šermuje s pukom na modrej, naťahuje čas. ten istý čas v obrovskej šanci vystrelil z otočky no iba do betónov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Čaká nás 5 minútové predĺženie vo formáte 3:3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:44
    Ďalšia strkanica pred Šimom.

58:25
    Vylúčenie v tíme HC Bratislava Capitals (Varga T. – 2 min., nešportové správanie).

58:10
    5+10

57:40
    Je to tam. Dráha na štadióne pokračuje. VARTOVNÍK dorazil zo strely Salugu. Diváci šalejú.
    Asistencie: Saluga, Kover.