Mountfield HK – Moser Medical Graz 99ers 7:1 (kon.) | Tappara – Frisk Asker 7:3 (kon.) | Liberec – Augsburg 2:3 (kon.)
Ambri-Piotta – Banská Bystrica 4:3 (kon.)
Tappara Tampere
7:3 (1:2, 3:0, 3:1)
Frisk Asker
Středa 16.10.2019, 18:00 • Hakametsä Stadium, Tampere • Hokejová Liga mistrů • Skupina A

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek středečního večera! (20:30:28)

Tappara Tampere (FIN) – Frisk Asker (NOR) 7:3

Tappara potvrdila roli favorita, na ledě byla jasně lepším týmem, zaslouženě tak vítězí vysoko 7:3.

Blýskla se zejména její druhá útočná formace ve složení Levtchi, Virta, Ojamäki – dohromady celkem devět kanadských bodů.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetina a samozřejmě také celého dnešního utkání.

58:45
    Hokejisté Tampere si závěr utkání doslova vychutnávají – kombinují s kotoučem v útočném pásmu, soupeř pouze přihlíží.

57:59
    Prudká střela Bertranda z pravého kruhu, Vestavik má puk ve svém držení.

56:51
    Dva hráči Tappary se dostali za obranu soupeře, jejich kombinace ale ke gólu nevedla. Simontaival zleva minul bránu.

55:51
    Čtyři minuty a devět vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po pravici Garteiga.

55:51
    Střelecký pokus Kristiansena od levého mantinelu, Garteig pohodlně sebral kotouč do své rukavice. Proběhne poslední powerbreak.

54:22
    Mohlo to být už 8:3! Vestavika ale od dalšího inkasování zachránila tyč.

54:00
    Ojamäki se na pravé straně pokoušel o střelu z otočky, avšak neúspěšně.
    52:33 Charles BERTRAND - 7:3

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 5. Moilanen (Suhonen, Levtchi), 22. Levtchi (Virta, Ojamäki), 28. Rauhala (Rouhiainen, Karjalainen), 33. Kemiläinen (Puistola, Morley), 42. Ojamäki (Levtchi, Virta), 49. Virta (Levtchi), 53. Bertrand (Wehmas, Puistola) – 14. Lavoie (Björkung, Gustafsson), 15. Petryk (Medby, Geheb), 51. Granholm (Krogdahl, Gustafsson)

Tappara Tampere: Garteig (Heljanko) – Mäntylä (C), Suhonen, Blood, Kemiläinen, Rouhiainen, Ytterell, Wehmas, Haš – Puistola, Morley (TS), Bertrand – Levtchi, Virta, Ojamäki – Moilanen, Rauhala, Karjalainen – Lehtonen, Jasu, Simontaival
    Frisk Asker: Vestavik (Dahlberg) – Thomassen, Ødegaard (A), Krogdahl, Björkung, Kåsastul, Andresen – Lavoie, Bastiansen (C), Dokken – Granholm, Gustafsson (TS), Johansen – Medby, Geheb, Petryk – Christiansen, Kristiansen (A), Jensen

Rozhodčí: Lasse Kopitz (GER), Aaro Brännare (FIN) – Jere Koskela (FIN), Joni Pekkala (FIN)

Diváci: 3 906