Toronto – Minnesota 4:2 (kon.) | Montreal – Tampa 1:3 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:4 (kon.)
Calgary – Philadelphia 3:1 (kon.) | Vegas – Nashville 2:5 (kon.) | Vancouver – Detroit 5:1 (kon.)
Los Angeles – Carolina 0:2 (kon.)
Montreal Canadiens
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Tampa Bay Lightning
Středa 16.10.2019, 01:08 • Bell Centre, Montreal • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:39:54)

3. Andrej Vasilevskij (TBL) 33 zák., 1 gól, 97,1 %

Tampa Bay sice prohrávala na ledě Montrealu po trefě Petryho v přesilovce v 16. minutě, ale zvládla skóre otočit na přelomu první a druhé třetiny. Napřed Coburn využil velkého tlaku 7 vteřin před koncem úvodní třetiny a zkraje druhé periody se prosadili Stamkos s Johnsonem.

59:36
    Hosté dostali puk do středního pásma. Tento zápas už zvládnout dotáhnout do vítězného konce.

58:54
    Killorn ze středního pásma míjí prázdnou branku Montrealu.

58:42
    Oddechový čas pro domácí.

58:42
    Dlouhé postavení Montrealu v útoku nic nepřineslo. Zdlouhavá kombinace nakonec skončila střelou od modré, kterou Vasilevskij snadno chytá.

57:45
    Price míří na střídačku, Montreal zkouší hru v šesti.

56:56
    Domácí obránce si nechal na vlastní modré vypíchnout puk a šanci Tampy musel hasit svým výjezdem z brankoviště Price, který úspěšně odrazil puk mimo nebezpečí.

56:22
    Po delší době měl Carey Price plné ruce práce. V brankovišti nakonec skončil vsedě, ale puk měl pod svou kontrolou. Komerční pauza.

55:55
    Byron dostal mezi kruhy příliš prudkou přihrávku, kterou nedokázal zpracovat a místo střely mu puk ujel k mantinelu.

55:10

54:45
    A Tampa znovu vytěsnila hru do středního pásma.

54:27
    Suzukiho přihrávku z levého kruhu Tatar protečoval jen k zadnímu mantinelu.

54:12
    Tampě se povedlo vytěsnit puk do středního pásma, ale domácí se rychle vrací.

53:41
    Domi z pravé strany přestřelil, Montreal zůstává u puku.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 16. Petry (Domi) – 20. Coburn (Kučerov, Stamkos), 22. Stamkos (Hedman, Kučerov), 23. T. Johnson (Palát, Gourde)

Montreal Canadiens: Price (Kinkaid) – Mete, S. Weber, Kulak, Petry, Chiarot, Folin – Tatar, Danault, Gallagher – Lehkonen, Domi, Weal – Drouin, Kotkaniemi, Armia – Byron, N. Thompson, Suzuki.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Hedman, Černák, McDonagh, Shattenkirk, Coburn, Sergačjov – Stamkos, B. Point, Kučerov – Palát, T. Johnson, Gourde – Cirelli, Killorn, Joseph – Maroon, Verhaeghe, Witkowski.

Rozhodčí: Lambert, Rank – Fournier, Cherrey