Kaiserslautern – Norimberk 2:2 (6:5 po pen.) | Verl – Kiel 1:1 (8:7 po pen.) | Wolfsburg – RB Lipsko 1:6 (kon.)
W. Brémy – Heidenheim 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Aue 2:1 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Hertha – Dynamo Drážďany 3:3 (5:4 po pen.) | St. Pauli – Frankfurt 1:2 (kon.)
FC Sankt Pauli
1:2 (1:2)
Eintracht Frankfurt
Středa 30.10.2019, 20:45Německý pohár • 2. kolo

První poločas byl pohledný a nabídl nám plno šancí. Naopak ve druhém poločase jsme byli svědky spíše bojovného fotbalu. Ve druhém dějství dokonce Eintracht nevyprodukoval žádnou střelu! Do dalšího kola německého poháru postupuje Frankfurt po dvou zásazích Dosta. (22:45:36)

90+4

90+3
    Ze hřiště odbelhal Conteh, který je zraněný a nemůže pokračovat v zápase. Domácí pokračují v deseti.