Kaiserslautern – Norimberk 2:2 (6:5 po pen.) | Verl – Kiel 1:1 (8:7 po pen.) | Wolfsburg – RB Lipsko 1:6 (kon.)
W. Brémy – Heidenheim 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Aue 2:1 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Hertha – Dynamo Drážďany 3:3 (5:4 po pen.) | St. Pauli – Frankfurt 1:2 (kon.)
Borussia Dortmund
2:1 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
Středa 30.10.2019, 20:45 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německý pohár • 2. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:42:02)

Druhý poločas přinesl i branky. Nakonec postupuje Borussia z Dortmundu, která porazila tu z Mönchengladbachu 2:1. V 71. minutě se hlavou trefil hostující Thuram. Vyrovnání přišlo za sedm minut z kopačky Brandta, který po centru Hazarda zařídil i výhru, když do toho centru přesně dal hlavu v minutě 80. Hosté se ještě snažili vyrovnat a jít do prodloužení, ale výběr Favreho si to pohlídal. Dortmund se příště utká 2.11. doma s Wolfsburem. Mönchengladbach příště hraje ve stejný den na hřišti Bayeru Leverkusen.

90+4

90+4
    Hosté to zkoušeli rychlým míčem za obranu, ale Hitz vyběhl a zneškodnil ho.

90+3
    Žlutou kartu dostává Heuhaus (Borussia Mönchengladbach).

90+3
    Hádka a postrkávání na hřišti, nehraje se.

90+2
    Zleva si navedl míč do vápna Sancho a vystřelil. Jeho pokus skončil nad brankou.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Červená karta pro hostujícího trenéra Roseho za řeči.

90
    Roh pro BVB.

89
    Hostující Stindl mohl vyrovnal, když dostal pas přímo za obranu a byl sám proti brankáři, ale z voleje Hitze jen trefil.

88
    Dlouhý míč dopředu letěl na Thurama, ale Akanji dobře vystoupil.

87
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Hofmann, přichází Makridis.

87
    Götze se vydal přímo do vápna, chtěl na doleva, ale nahrávka se mu vrátila zpět, ke střele se nakonec nedostal.

86
    Lainer dostal míč k pravé lajně a centroval do vápna. Jeho centr zablokoval navracející se Sancho.

85
    Za vápnem dostal míč Brandt, ale protihráči mu možnost ke střele zablokovali, takže hattrick se zatím odkládá.