Kaiserslautern – Norimberk 2:2 (6:5 po pen.) | Verl – Kiel 1:1 (8:7 po pen.) | Wolfsburg – RB Lipsko 1:6 (kon.)
W. Brémy – Heidenheim 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Aue 2:1 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Hertha – Dynamo Drážďany 3:3 (5:4 po pen.) | St. Pauli – Frankfurt 1:2 (kon.)
po penal. (5:4)
Hertha BSC
3:3 (0:1)
SG Dynamo Drážďany
Středa 30.10.2019, 20:45 • Olympijský stadión, Berlín • Německý pohár • 2. kolo

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 14:6. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 22:18. (23:39:11)

Hertha Berlín vydřela v neskutečně dramatickém zápase postup do dalšího kola poháru přes předposlední celek druhé ligy.
    Drážďany začaly nebojácně a po prvním poločase vedly. Druhá půle už patřila jednoznačně domácím, kteří hned ve 3. minutě vyrovnali a pět minut před koncem z penalty otočili. V poslední minutě ale pískl rozhodčí pokutový kop i na opačné straně a zápas dospěl do prodloužení. V něm se ujalo vedení opět Dynamo díky střídajícímu Štorovi, jenže v nastaveném čase z poslední akce zápasu domácí náhradník Touranarigha vyrovnal. V penaltovém rozstřelu rozhodla až šestá série a Drážďany po srdnatém odporu z poháru vypadávají.
    Děkuji za pozornost, doufám, že jste si téměř tříhodinový přenos užili a přeji dobrou noc!

GRUJIĆ

6. série
    5:4
    Marko Grujić v šesté sérii nezaváhal a posouvá Herthu Berlín do dalšího kola Německého poháru.

6. série
    4:4
    Ehlersovu střelu vyráží Kraft na tyč, Hertha má mečbol!

5. série
    4:4
    Selke proměňuje.

5. série
    3:4
    Štor se štěstím proměňuje, Kraft si sáhl!
    REKIK

4. série
    3:3
    Rekik překopl bránu a šance jsou opět vyrovnané.

4. série
    3:3
    Koné umístil svou střelu o tyč do sítě.

3. série
    3:2
    Dilrosun proměňuje bezpečně do protipohybu.
    MÜLLER

3. série
    2:2
    Müllerovu špatně kopnutou penaltu Kraft vyráží!

2. série
    2:2
    Vladimír Darida suverénně napnul síť v horním rohu brány.

2. série
    1:2
    Horváth střílel k tyči, Kraft vystihl směr, ale na prudkou střelu nedosáhl.

1. série
    1:1
    Ibišević napálil míč se štěstím o břevno za brankovou čáru.

1. série
    0:1
    Ebert dělovkou do šibenice otevírá skóre penaltového rozstřelu.

Rozstřel zahájí hosté.

Karel Jedlička

Branky: 48. Lukebakio, 85. Duda (pen.), 120+2. Torunarigha – 36. Koné, 90. Ebert (pen.), 107. Štor

Karty:   66. Duda (HER), 101. Ibišević (HER) – 106. Ebert (DRE), 110. Hartmann (DRE)