Liverpool – Arsenal 5:5 (5:4 po pen.) | Aston Villa – Wolverhampton 2:1 (kon.) | Chelsea – Manchester Utd. 1:2 (kon.)
Aston Villa FC
2:1 (1:0)
Wolverhampton Wanderers
Středa 30.10.2019, 20:45 • Villa Park, Birmingham • Anglický Ligový pohár • Osmifinále

Skončilo nám utkání osmifinálové fáze EFL Cupu. Aston Villa zcela zaslouženě po vítězství 2:1 postupuje přes Wolverhampton a zahraje si mezi nejlepšími osmi celky této soutěže. Vlci dnes nebyli aktivní a po zásluze byli potrestaní už ve 28. minutě El-Ghazim. Cutrone sice po poločase vyrovnal, ale nerozhodné skóre trvalo jen tři minuty. Poté se po krásném centru Lansburyho prosadil Elmohamady. Závěr utkání si už domácí v klidu pohlídali.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a na počtenou! (22:42:19)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:12.

90+6

90+5
    Aston Villa ale hraje závěrečné minuty velmi zkušeně a soupeře k bráně téměř nepouští. Postup do čtvrtfinále poháru je pro domácí tým velmi blízko.

90+4
    Cutrone se dostal do obtížné pozice, ale vystřelit dokázal. Šajtlí ale prostor mezi tyčemi nenašel.

90+3
    Cristovao ale stál v ofsajdu. Útočná akce se musela přerušit a brankář Steer bude mít dostatek času na rozehrávku.

90+2
    Hra se už přesunula před bránu Aston Villy a v závěrečných minutách můžeme čekat očekávaný tlak hostů.

90+1
    Ruddy dokázal zastavit křížný centr Trezegueta, kterým hledal svého spoluhráče na hranici šestnáctky.

90
    Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat 6 minut.

89
    Taylor získal míč na levé straně a uběhl pěkných pár metrů až před bránu Wolverhamptonu. Ušetřil tak několik cenných vteřin.

88
    Hourihane se vydal do protiútoku, ale při poslední kličce na soupeře v černém dresu nevyzrál. Balónu se tak zmocnili hosté.

87
    Wolves se pokouší o závěrečný tlak, ale zatím se nezmohli na to, aby se delší časovou dobu usadili před bránou Aston Villy.

85
    Vallejo jen těsně nedosáhl na centr, který směřoval na malé vápno. Balón se nakonec dokutálel až do zámezí, takže odkopu se za malou chvíli ujme Steer.

84
    McGinn přišel na hřiště ve velkém laufu. V souboji s protihráčem ale byl až příliš důrazný a vysloužil si první žlutou kartu v tomto zápase.

83
    Čerstvý McGinn pálil otevřenou placírkou k zadní tyči, jenže jeho pokus byl sražen na rohový kop.

82
    Steer sebral do náruče odražený balón o posunul jej na pravou stranu, kde si nabíhal Elmohamady.

81
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Henri Lansbury, přichází John McGinn.

80
    Domácí získali balón a opět jej v celku v pohodě drží. Wolverhampton se nepokouší o nikterak závratné presování.